Pirmdiena, 17. Jūnijs, 2024
Artis, Artūrs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Dailes teātrī būs Vecgada apsveikumu koncerts “Daudz, daudz laimītes!”

20.12.2017

No 22.decembra Dailes teātrī skatītājus gaidīs Vecgada apsveikumu koncerts “Daudz, daudz laimītes!”. 

Tajā ar dziesmām un dejām skatītājus sagaidīs pazīstami latviešu estrādes mākslinieki Dailes teātra aktieru atveidojumā. Laiks pirms gadu mijas ir īstais brīdis, kad pasmieties pašiem par sevi, jo gada beigas taču jāsagaida ar smaidu sejā un sirdī.

Koncerta vadītāji būs Vita Vārpiņa un Lauris Subatnieks. Tajā piedalīsies aktieri Ilze Vazdika, Olga Dreģe, Gunārs Placēns, Artis Robežnieks, Ģirts Ķesteris, Gints Grāvelis, Aldis Siliņš, Sarmīte Rubule, Aija Dzērve un Lelde Dreimane.

 

Koncerta režisors ir Intars Rešetins, kurš scenāriju veido kopa ar Rasu Bugavičuti-Pēci. Mūzikas konsultants ir Juris Vaivods, scenogrāfs – Kristaps Skulte, kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone, horeogrāfe – Inga Krasovska, video māksliniece – Laura Rožkalne-Ozola.

Dailes teātris piedāvā arī unikālu iespēju iegādāties individuālu apsveikumu Vecgada koncertā "Daudz, daudz laimītes!". Katrā koncertā iespējams pieteikt tikai trīs apsveikumus, individuālā apsveikuma cena ir 70 EUR. Tajā iekļauta apsveikuma teksta nolasīšana koncerta laikā un dziesmas veltīšana. Apsveikumus var pieteikt e-pastā dailesteatris@dailesteatris.lv.

 

Informāciju sagatavoja
Liene Jakovļeva
Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja
 

 

Komentārs par rakstu: Dailes teātrī būs Vecgada apsveikumu koncerts “Daudz, daudz laimītes!”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!