Ceturtdiena, 13. Jūnijs, 2024
Uva, Ainārs, Zigfrīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

16. decembrī ,,Satiec zvērus tumsā” Līgatnes dabas takās

13.12.2017

Sestdien, 16.decembrī plkst.18:00 Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) aicina ikvienu interesentu piedalīties vakara pārgājienā “Satiec zvērus tumsā!”, kas norisināsies Līgatnes dabas takās.

 

    Pasākumā būs iespēja gida pavadībā doties pārgājienā un apciemot tos meža dzīvniekus, kas tumsā neguļ - pūces, lūšus, mežacūkas.
     Tumšajās vakara stundās daudzi dzīvnieki  kļūst aktīvi, izlien no migām un slēptuvēm, dodas barības meklējumos. Tāpēc diennakts tumšajā laikā dzīvnieku pasauli var ieraudzīt pavisam citā, līdz šim neiepazītā gaismā – noslēpumainu, aktīvu un dažādu skaņu piepildītu.
     Pasākumā darbosies arī meža Rūķa darbnīca. Tajā būs iespēja gatavot rotājumus, rakstīt novēlējumus meža iemītniekiem un piedalīties eglītes rotāšanā. Pēc pārgājiema meža Rūķi viesus cienās ar karstu tēju.   Pārgājiens sāksies pie Līgatnes dabas taku Informācijas centra. Līdzi jāņem lukturītis un jāsaģērbjas piemēroti laika apstākļiem un pastaigai dabā. Ieeja ar Līgatnes dabas taku biļetēm. Pieteikšanās pārgājienam pa tel.28328800.

   Pasākumu organizē Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar Līgatnes novada pašvaldības aģentūru "Līgatnes novada kultūras un tūrisma centrs".

 

Vairāk par notikumu: www.visitligatne.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Šulca

Līgatnes tūrisma informācijas centra vadītāja

 

Komentārs par rakstu: 16. decembrī ,,Satiec zvērus tumsā” Līgatnes dabas takās

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!