Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Leģendu nakts 2017 Aizputes novadā

27.10.2017

28. oktobrī Latvijas piļu un muižu asociācija aicina ikvienu uz ikgadējo “Leģendu nakti”, kas šogad ir arī akcijas “Apceļosim Latvijas pilis un muižas” noslēguma pasākums. Leģendu naktī aicina arī divas Aizputes novada muižas: Dzērves muiža un Apriķu muiža.

No plkst. 19.00 - 22.00 DZĒRVES MUIŽA aicina ikvienu, kurš vēlas piedzīvot jautrus brīžus, piedaloties orientēšanās spēlē sveču gaismā ar dažādiem pārsteigumiem, kā arī klausoties spoku un blēņu stāstus. Būs iespēja parādīt savas zināšanas un attapību nodarbībā ''Tā mācījās senāk''. Teiksmainajā muižas pagrabstāvā viesi varēs sasildīties pie kamīna, pacienāties ar tēju un muižas našķiem.
Ieeja bez maksas (ja ir vēlme skolai kaut ko dāvināt, tad priecāsimies par pavasara puķu sīpoliņiem)!Bet APRIĶU MUIŽA no plkst. 20.00 - 24.00 aicina iepazīt vēsturisko muižas ēku un iepazīt leģendas, pagrabu pastāstus, izbaudīt muižas ķēķa noskaņas un nokļūt līdz bēniņiem, kur būs iespēja radoši izpausties un uzrakstīt savu vēstījuma vēstuli muižkungam.
Aktivitātes norisināsies visa vakara garumā. Visas aktivitātes ir bezmaksas!

!!!UZMANĪBU akcijas "Apceļosim Latvijas pilis un muižas" dalībniekiem!
28. oktobrī no plkst. 19.00 - 22.00 Aizputes vīna darītavā, kas atrodas Aizputes Pilsmuižas pagrabos, būs iespēja saņemt zīmodziņu ceļotāju kartē, kā arī aicināti nobaudīt vīna darītavā tapušos vīnus un noklausīties interesantus vīna darīšanas stāstus.

Uz tikšanos Leģendu naktī!

 

Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrs

Atmodas iela 16, Aizpute

 

Komentārs par rakstu: Leģendu nakts 2017 Aizputes novadā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!