Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

“Vidzemes šosejas pieturas” piedalīsies tūrisma informācijas tirgū Pļaviņās

07.09.2017

Šā gada 9. septembrī Pļaviņās notiks 4. Latvijas tūrisma informācijas tirgus, kurā piedalīsies Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes novadi zem kopīgā nosaukuma “Vidzemes šosejas pieturas”. 

Pirmais Latvijas tūrisma informācijas tirgus notika pirms 3 gadiem Bauskā, kopš tā laika iedibināta tradīcija, ka tirgus notiek dažādās Latvijas vietās, nākamo norises vietu izlozējot starp dalībniekiem. Tūrisma tirgu organizē Lattūrinfo kopā ar pašvaldības tūrisma informācijas centru. Tirgus dalībnieki ir tūrisma informācijas sniedzēji no visas Latvijas.

 

 “Vidzemes šosejas pieturas” ir sadarbības projekts, kas Latvijas tūrisma informācijas tirgū zem kopīgā nosaukuma piedalīsies pirmo reizi. Sadarbības projekta mērķis ir piedāvāt kopīgu tūrisma piedāvājumu, lai iepazīstinātu ar saviem tūrisma apskates objektiem un tūrisma uzņēmējiem. Apmeklētāji varēs iepazīties ar visu četru novadu daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu, kas ir apkopots vienā tūrisma kartē “Vidzemes šosejas pieturas”, kura ir pieejama piecās valodās – latviešu, angļu, krievu, igauņu un lietuviešu.

 

Tūrisma informācijas tirgū “Vidzemes šosejas pieturas” īpaši izcels sagatavoto ekskursiju piedāvājumu skolēniem un grupām, kas ir apkopots vienā prezentācijā. Ekskursiju piedāvājumā grupām galvenais uzsvars ir likts uz tūrisma apskates objektiem, kuros grupas var līdzdarboties un iepazīties ar kaut ko jaunu.

 

Laipni gaidīsim stendā “Vidzemes šosejas pieturas”!

 

Informāciju sagatavoja:

Lelde Atlāce,

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra

vadītāja vietniece

 

 

Komentārs par rakstu: “Vidzemes šosejas pieturas” piedalīsies tūrisma informācijas tirgū Pļaviņās

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!