Ceturtdiena, 20. Jūnijs, 2024
Rasa, Rasma, Maira
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Augusta nogalē balti uzzied Kārsavas novada svētki

22.08.2017

Aizvadot vasaru un sagaidot rudenīgo ražu, Kārsavas novada svētkos ik gadu pulcējas novadnieki un viesi, lai mērotos spēkiem sporta sacensībās, baudītu vietējo mājražotāju meistarojumus tirdziņā un kopīgi atpūstos plašajā svētku programmā. Šogad svētki noritēs no 19. – 27. augustam. 

Novada svētki iesāksies ar Jauniešu dienu, kura šogad notiks Goliševas “Zaļajā estrādē”. Diena iesāksies plkst. 15.00 ar Jauniešu konferenci, turpinājumā, plkst. 17.00 notiks meistardarbnīcas, plkst. 20.00 skanēs koncerts, pēc kura būs jestra vasaras balle.

No 20.-27. augustā aicinām piedalīties ar dažādām aktivitātēm piepildītā Sporta nedēļā.

 

19. augustā plkst. 15.00 Kārsavas stadionā notiks Minifutbola sacensības jauniešiem (8x8). 20. augustā plkst. 11.00 teniss Kārsavas tenisa kortos. 23. augustā plkst. 16.00 Pludmales volejbola sacensības Kārsavas stadionā. 25. augustā plkst. 21.00 Nakts ielu sporta sacensības tenisa kortos. 27. augustā plkst. 13.00 Minifutbola sacensības Kārsavas stadionā, kā arī būs iespējams pārbaudīt savas spējas ielu vingrošanā, šaušanā mērķī, šautriņās un dambretē.

25. augustā visi tiek aicināti iepazīt Goliševas pagastu prezentācijā, kura notiks Kārsavas KN plkst. 17.00. Pēc prezentācijas būs iespējams doties ar autobusu uz Goliševas Sv. Trijādības pareizticīgo baznīcu, lai piedalītos svētku dievkalpojumā.

Notikumiem piepildītākā diena būs 26. augustā. Rosība visas dienas garumā notiks Kārsavas “Krosta” estrādes teritorijā. Plkst. 11.00 pie estrādes pulcēsies amatnieki un mājražotāji ar savu gardo un kvalitatīvo produkciju. Plkst. 12.00 “Krosta” estrādē jaundzimušo Kārsavas novada iedzīvotāju sveikšana un Radošo ģimeņu koncerts.

 

No plkst. 14.00 visi tiek aicināti piedalīties radošajās darbnīcās, kur būs iespējams savu roku iemēģināt dažādos amatos un apgūt jaunas prasmes.

Svētku vakara daļu iedūcinās “Latgales Retro Auto Moto kluba” parāde, kura sāksies plkst. 18.00. “Krosta” estrādē plkst. 19:00 koncerts „Balto domu svētki”. Vakarā plkst. 22.00 zaļumballe ar grupām “Eolika” un “Kā gribat!”.

27. augustā plkst. 17.00 Malnavas Rožukroņa Dievmātes Romas katoļu baznīca skanēs koncerts “Vasaras stāsts”, kurā klausītāji varēs dzirdēt ērģeles, kā instrumentu karali, krāšņajos ērģeļu solo numuros, kā arī ieklausīties flautas un ērģeļu kopspēlē. Koncertā muzicēs - flautiste Kristīne Antonova un ērģelniece Larisa Carjkova.

 

Inese Krivmane
sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Komentārs par rakstu: Augusta nogalē balti uzzied Kārsavas novada svētki

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!