Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Rīgas svētki Ziemeļblāzmas parkā

17.08.2017

Rīgas svētku laikā 19. augustā Ziemeļblāzmas parkā ienāks zaļš mežs… Apmeklētājus gaidīs piedzīvojumiem bagāta diena! Parka teritorijā būs pieejamas daudzveidīgas izklaides gan bērniem, pieaugušiem, gan ģimenēm ar bērniem: seju apgleznošanas darbnīca, hennas zīmējumu darbnīca, lielformāta spēles, piepūšamās atrakcijas, orbitroni jeb trīsdimensiju šūpoles, savukārt humora devu sniegs improvizācijas teātris IN IMPRO. Būs iespējams apskatīt arī paraugdemonstrējumus no ekstrēmās velošova komandas „Greentrials”.
 

Pasākumu atklās Jauniešu pūtēju orķestris “Auseklītis”, savukārt par pasākuma muzikālo noformējumu rūpēsies grupa “Dziļi violets”, kas Rīgas svētku laikā pārtaps par grupu “Dziļi zaļš” un “Dzelzs vilks”. Svētku novakarē uz zaļumballes dejām aicinās grupa “Apvedceļš” un DJ Žanis Isajevs.

Zaļajā fantāziju parkā ievedīs un I. Ziedoņa “Zaļās grāmatas” pasakas lasīs aktieris Andris Bulis. “Katru gadu pilsētā ienāk zaļš mežs un nokož smakas un smirdoņas, noklusina trokšņus un iznīcina putekļus. Vai tu atceries, kā pagājušajā gadā mežs ienāca pilsētā? Kad viņš gāja prom, taisni žēl palika, gribējās iet līdzi. Šogad viņš atkal nāks.” I. Ziedonis

Vairāk informācijas: http://ziemelblazma.riga.lv/lv/jaunumi/rigas-svetki-2017-zalais-fantaziju-parks/


Rūta Rotbaha

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība Kultūras pils „Ziemeļblāzma”

Projektu vadītāja
 

Komentārs par rakstu: Rīgas svētki Ziemeļblāzmas parkā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!