Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Motociklu salidojuma “Jawa Latgalē” dalībnieki viesosies Balvos

07.08.2017

18.-20. augustā biedrība "Latvijas Jawa Klubs" organizē ikgadējo Jawa un ČZ motociklu salidojumu. Tradicionāli pasākums rotācijas kārtībā katru gadu tiek rīkots citā Latvijas reģionā. Šogad jau kārta pienākusi Latgalei. Biedrība "Latvijas Jawa Klubs" par pasākuma bāzes vietu izvēlējusies lauku tūrisma mītni "Rūķīši" (Rugāju pagasts, Rugāju novads). 

19. augustā no plkst. 11.00 reģiona iedzīvotājiem būs iespēja vērot parādes braucienu no Rugājiem uz Balviem. Parādes brauciens noslēgsies ar stundu garu motociklu izstādi (sākums ap plkst. 12) laukumā pie Balvu kultūras un atpūtas centra. Izstādes laikā skatītājiem būs iespēja piedalīties balsojumā un noteikt skaistāko Jawa vai ČZ motociklu.

Pēc izstādes pasākuma dalībnieki nelielās grupās pametīs laukumu un dosies Lubāna ezera virzienā.

 

Katru gadu pasākums pulcina ap 130 Jawa un ČZ motociklus. Pasākums ir starptautisks un ik gadu dalībnieku pulku papildina aizvien lielāks ārzemju viesu skaits.

 

Biedrība "Latvijas Jawa Klubs" aicina pieteikties un piedalīties pasākumā visus kuriem ir Jawa vai ČZ motocikls, neatkarīgi no tā, esi vai neesi kluba biedrs.

 

 Balvu novada Tūrisma informācijas centrs

 

Komentārs par rakstu: Motociklu salidojuma “Jawa Latgalē” dalībnieki viesosies Balvos

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!