Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jaunums – vienota ieejas karte objektos un atlaižu grāmatiņa atpūtai Jelgavā

30.06.2017

No 1.jūlija Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar Jelgavas pilsētas tūrisma pakalpojumu sniedzējiem pilsētas iedzīvotājiem un viesiem piedāvā jaunu produktu – vienotu ieejas karti trīs pilsētas apskates objektos un atlaižu grāmatiņu aktīvās atpūtas, ēdināšanas un naktsmītņu pakalpojumiem, kā arī suvenīru iegādei.

Viens no šīs vasaras jaunumiem tūristiem Jelgavas pilsētā ir vienotā ieejas karte un atlaižu grāmatiņa, kas sniedz iespēju ar vienu kartes iegādi apmeklēt 3 pilsētas apskates objektus un saņemt atlaides 18 dažādiem tūrisma pakalpojumiem. Vienotās kartes cena ir 5 eiro un tajā ir iekļauts Sv.Trīsvienības baznīcas torņa, Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja un Ā.Alunāna memoriālā muzeja apmeklējums. Līdz ar vienotās kartes iegādi tās īpašnieks saņems arī atlaižu grāmatiņu, kurā iekļauti 18 dažādu tūrisma pakalpojumu sniedzēju piedāvājumi par īpašām cenām.

 

Grāmatiņas īpašnieks līdz pat šī gada 30.septembrim varēs saņemt atlaides piedāvājumiem atpūtai uz ūdens - braucieniem ar motorjahtu "Carpe Diem", kuģīti "Frīda", kuģi "Jūrmala", atpūtas kuģi "Mītava" un SUP airu dēli. Īpašos piedāvājumus sagatavojusi arī velonoma “Pepijas velomānija” un izlaušanās spēle “Savrupmāja vistas kāja”, savukārt aktīvās atpūtas cienītāji varēs izbaudīt ātrumu braucienos ar kartingiem sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis” un doties ekskursijā pa Jelgavu ar ekskluzīvu auto no “Monta Limo Rent”. Maltītes par īpašu cenu varēs baudīt ēdināšanas uzņēmumos - bistro „Silva”, tējas namiņā “Silva”, restorānā “Chocolate & Pepper”, restorānā „Madara”, ģimenes restorānā “Hercogs", pusdienu restorānā “Otto” un ekspresrestorānā “Ņamma”. Atlaides piedāvā arī viesnīca "Jelgava", veikals "Daba" un sajūtu studija "Aspazija”. Par visiem atlaižu grāmatiņā iekļautajiem piedāvājumiem var uzzināt mājas lapā www.visit.jelgava.lv.

 

No 1.jūlija vienoto ieejas karti var iegādāties Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas iela 1, un Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā, Akadēmijas ielā 10, tās cena ir 5 eiro. Vienotās kartes un atlaižu grāmatiņas piedāvājumi ir derīgi izmantošanai tās īpašniekam vienu reizi. Šī būs arī lieliska dāvana, ko jelgavnieki var pasniegt saviem draugiem un radiem, kā uzaicinājumu paviesoties Jelgavā.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

 

Komentārs par rakstu: Jaunums – vienota ieejas karte objektos un atlaižu grāmatiņa atpūtai Jelgavā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!