Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Latvijas Muzeju biedrības akcija „Apceļo Latvijas muzejus!”

05.06.2017

Latvijas Muzeju biedrība šogad atzīmē 25 gadu jubileju. Šo gadu laikā Muzeju biedrības saime ir augusi un šodien apvieno 107 valsts, pašvaldības, privātos un autonomos muzejus. Lai pievērstu uzmanību Latvijas Muzeju biedrības darbībai, kā arī Latvijas muzejiem, no 2017. gada 1. jūnija līdz 31. augustam tiek organizēta vasaras akcija „Apceļo Latvijas muzejus!”. Tajā piedalās arī Tukuma muzeja septiņas struktūrvienības.

Akcijā „Apceļo Latvijas muzejus!” piedalās Latvijas muzeji, kuros izvietota akcijas „Apceļo Latvijas muzejus!” pazīšanas zīme. Akcijas galvenais mērķis ir pievērst uzmanību mazajiem muzejiem Latvijā (ne tikai Latvijas novados, bet arī Rīgā), veicināt to atpazīstamību, rosināt interesi par piedāvājumu un parādīt muzeju “šarmu”. Akcijā Latvijas Muzeju biedrība aicina iesaistīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju vai viesi, kam patīk apmeklēt muzejus, iepazīt vietējo novada vēsturi un kultūras mantojumu.

Kā akcijas galvenā platforma tiek izmantota www.facebook.com/apcelolatvijasmuzejus. Lai piedalītos konkursā, dalībniekam nepieciešams profils sociālajā tīklā Facebook. Apmeklējot kādu no muzejiem, dalībniekam jāatzīmējas savā Facebook profilā, laika līnijā ievietojot foto no apmeklētās vietas un komentējot piedzīvoto, redzēto un uzzināto. Tāpat jāpievieno norāde @Apceļo Latvijas muzejus, jāatzīmē atrašanās vieta, izmantojot sociālā tīkla Facebook rīku ar vietas atzīmēšanu vai arī ierakstot konkrētu muzeju, piemēram, @Tukuma Mākslas muzejs. Ar akcijas nolikumu un uzdevumiem var iepazīties Latvijas Muzeju biedrības mājas lapā www.muzeji.lv vai www.tukumamuzejs.lv.

Uzvarētāji tiks noteikti, izvērtējot dalībnieka atraktivitāti un aktivitāti, apmeklējot muzejus un ievietojot ierakstus vismaz par 5 apmeklētiem muzejiem.

Katrs uzvarētājs iegūs 5 brīvbiļetes uz kādu no Latvijas muzejiem: Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejs, muzejs „Rīgas Jūgendstila centrs”, Rīgas Motormuzejs, „Laimas” šokolādes muzejs, Rundāles pils muzejs, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, Latvijas Etnogrāfiskais Brīvdabas muzejs un Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs.

Iepazīsim Latvijas muzejus, to izstādes un ekspozīcijas, izzināsim vietējo vēsturi, tradīcijas un kultūru, aplūkosimarī sezonālos muzejus, kuri atvērti tikai vasarā!

Tukuma muzeja struktūrvienības Facebook aicinām atrast pēc šādiem nosaukumiem: @TukumaMākslasmuzejs, @Pastarinamuzejs, @dzukstespasakumuzejs, @pilstornis, @TukumaAudejuDarbnica, @makslasgalerijadurvis, @durbespils.tukums.          

 

 

Informāciju sagatavoja:

Krīstīne Ozola

Tukuma muzeja

Komunikāciju nodaļas vadītāja

 

 

Komentārs par rakstu: Latvijas Muzeju biedrības akcija „Apceļo Latvijas muzejus!”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!