Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Izveido savu Ziemassvētku eglīti

12.12.2016

Sestdien, 17.decembrī, pulksten 12 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies izzinoši - radošā nodarbība “Izveido savu Ziemassvētku eglīti!”. Nodarbības dalībnieki aicināti iepazīt eglītes rotāšanas tradīcijas un darināt svētku eglīti pašu rokām.

Ziemassvētku galvenā rota ir eglīte, kas katrā mājoklī un ģimenē ienes svinīgu noskaņu. Ar eglītes rotāšanu un tās simbolisko nozīmi saistīti daudzi nostāsti un tradīcijas, kuras varēs iepazīt izzinoši – radošās nodarbības dalībnieki. Lai padarītu tradicionālo svētku eglīti par oriģinālu dekorējumu un taupītu eglītes Latvijas mežos, ikviens ir aicināts izveidot to pašu rokām.

 

Radošās nodarbības dalībnieki varēs iemācīties darināt neparastu svētku eglīti. Tā tiks veidota, stiprinot dažādu skujeņu zarus koka pamatnē, bet rotāta ar dabas materiāliem, lentītēm, pērlītēm un spožumiem.

 

Radošā nodarbība “Izveido savu Ziemassvētku eglīti!” norisināsies sestdien, 17. decembrī, pulksten 12 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Dalības maksa nodarbībā 5,00 EUR, pirmskolas vecuma bērniem 2,00 EUR. Visi nepieciešamie materiāli eglītes darināšanai tiks nodrošināti. Pieteikšanās nodarbībai un vairāk informācijas pa tālruni 63005445 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Izveido savu Ziemassvētku eglīti

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!