Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Biedrība „Cerību spārni” aicina uz labdarības Ziemassvētku koncertu Siguldā

07.12.2016

Svētdien, 18.decembrī, plkst.13.00 Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā notiks Ziemassvētku labdarības koncerts „Sniega pika”, lai iepriecinātu biedrības „Cerību spārni” dalībniekus, Siguldas novada iedzīvotājus un viesus, un savāktu nepieciešamos līdzekļus biedrības sociālā atbalsta centra „Cerību māja” jaunajām māmiņām.

Biedrība „Cerību spārni” ir izveidojusi sociālā atbalsta centru „Cerību māja”, kurā pašlaik tiek sniegti divi diennakts pakalpojumi – sociālā rehabilitācija un atbalsts grūtībās nonākušām māmiņām, nepilngadīgām māmiņām ar maziem bērniem un grūtniecēm, kuras palikušas bez tuvinieku atbalsta, kā arī atelpas brīža pakalpojums vecākiem, kuriem ir bērni, jaunieši vai pieaugušie ar invaliditāti.

Lai savāktu nepieciešamos līdzekļus sociālā atbalsta centra „Cerību māja” jaunajām māmiņām, biedrība aicina apmeklēt labdarības koncertu „Sniega pika” Siguldā.

 

Koncerta galvenā māksliniece ir Kristīne Šomase, kas plašāku popularitāti ieguvusi jauno talantu konkursā „Jaunā Talantu Fabrika”, kā arī piedalījusies dažādos konkursos ārpus Latvijas robežām.

Uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu aicina arī siguldieši Helvijs Kārkliņš, Anita Zambare, Kristīne Ērmane, Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” bērnu vokālā studija „Siguldiņa” un tās vadītāja Elīna Gruzniņa, kā arī biedrības „Cerību spārni” dziedošie jaunieši.

 

Labdarības koncerta norises vietā darbosies arī biedrības „Cerību spārni” sociālais uzņēmums „Pogotava”, kur varēs iegādāties siltas, ar mīlestību darinātas dāvaniņas saviem mīļajiem Ziemassvētkos.

Īpaši pārsteigumi pašiem mazākajiem koncerta apmeklētājiem.

Ieeja – par ziedojumiem.

 

Plašāka informācija:

Eva Viļķina,

biedrības „Cerību spārni” valdes priekšsēdētāja

 

Komentārs par rakstu: Biedrība „Cerību spārni” aicina uz labdarības Ziemassvētku koncertu Siguldā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!