Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Polijas tūroperatorus iepazīstināja ar Latgales tūrisma piedāvājumu

25.11.2016

23.novembrī Varšavā, Latvijas Republikas vēstniecība Polijā, sadarbībā ar nacionālo aviokompāniju „AirBaltic” un Latvijas Viesnīcu un restorānu asociāciju organizēja semināru „Atklāj daudzveidīgo Latviju!”, kas notika vēstniecības telpās.

Semināru ar klātbūtni pagodināja un atklāja Latvijas vēstnieks Polijā Ilgvars Kļava. Savā runā viņš aicināja izbaudīt Latvijas neskarto dabu, cilvēku viesmīlību un izzināt poļu mantojuma pēdas, kuras it īpaši ir saglabājušās Latgales reģionā. Latgali seminārā pārstāvēja viesnīcas "Park Hotel Latgola" vadītāja un Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas valdes locekle Ruta Priede un viesnīcas mārketinga speciāliste Iluta Kriškijāne. Savukārt prezentāciju par Latgali poļu valodā novadīja Brigita Meija, kas ir Daugavpils Universitātes studente un šobrīd atrodas praksē Varšavā. Prezentācijā tika akcentētas Latgales tradīcijas, jaunie tūrisma produkti un īpaši interesanti fakti, kas novada vēsturi un kultūrvēsturisko mantojumu saista ar Poliju. Semināra dalībniekiem bija iespēja noklausīties prezentāciju par Liepāju un Kurzemes reģionu, ko bija sagatavojusi Liepājas tūrisma informācijas centra vadītāja Inta Šoriņa. Par “AirBaltic” jaunumiem stāstīja Sanda Teihmane. Semināra noslēgumā notika arī sarūpēto dāvanu izloze, kas atnākušos iepriecināja un radīja iemeslu noteikti apmeklēt Latviju un t.sk. Daugavpili.

Viesnīcas "Park Hotel Latgola" vadītāja Ruta Priede atzīmēja, ka “semināru apmeklēja tūrisma aģentūras, kas jau darbojas Latvijas virzienā vai plāno paplašināt savus maršrutus uz Latviju. Īpašs paldies jāsaka Latvijas vēstniecības Polijā Trešajam sekretāram Janam Kevišam - Petuško par ieguldīto darbu un rūpēm, organizējot semināru.” Jans Kevišs - Petuško atzina, ka ir gandarījums par kvalitatīvu semināra norisi un aktīvo interesi tūrisma jomā”.

Seminārā piedalījās vairāk nekā 15 Polijas tūrisma biroju pārstāvji un žurnālisti.

Komentārs par rakstu: Polijas tūroperatorus iepazīstināja ar Latgales tūrisma piedāvājumu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!