Pirmdiena, 17. Jūnijs, 2024
Artis, Artūrs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Starptautisks eirovelo 13 seminārs Latvijā

19.08.2016

Vidzemes Tūrisma asociācijas (VTA) sadarbībā ar Eiropas Riteņbraucēju Federāciju (ECF) un Liepājas pilsētas domi, 30. un 31. augustā Liepājā organizē starptautisku semināru par veloinfrastruktūras un piekrastes velomaršruta EiroVelo 13 attīstību Latvijā.

Seminārā piedalīsies Eiropas Parlamenta Transporta un Tūrisma komitejas priekšsēdētājs Mihaels Krāmers, Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle, Eiropas Riteņbraucēju Federācijas vadība, Valsts un pašvaldību pārstāvji, kā arī ES projekta EiroVelo 13 – Iron Curtain Trail Experience partneri no Ungārijas, Beļģijas, Polijas, Austrijas, Čehijas, Slovākijas un arī Latvijas.

 

Vidzemes Tūrisma asociācija aicina visas iesaistītās un ieinteresētās puses, kā arī preses un mediju pārstāvjus piedalīties kopīgā tikšanās pasākumā 30. augustā no plkst. 9:30 līdz plkst. 12:00 Liepājas pilsētas domes telpās, lai pārrunātu veloinfrastruktūras attīstības jautājumus un EiroVelo 13 nozīmi Latvijā. Tikšanās laikā Krāmera kungs prezentēs jaunāko no EiroVelo 13 grāmatām, kas veltīta Baltijas jūras piekrastei maršrutā no Rīgas (Latvija) līdz Lībekai (Vācija).

 

Pasākuma neoficiālajā daļā, 29. augustā norisināsies Mihaelā Krāmera un VTA pārstāvju brauciens EiroVelo 13 maršrutā no Liepājas līdz Latvijas/Lietuvas robežai, kura laikā iespējamas arī individuālas tikšanās ar pašvaldību pārstāvjiem. Semināra ietvaros norosināsies pieredzes apmaiņa, velobrauciens, iepazīstot Liepājas pilsētas veloinfrastruktūru un militārā mantojuma objektus, kā arī pārrunāta projekta ieviešanas gaita.

 

Kā jau iepriekš ziņots, starptautiskais seminārs ir viena no Eiro Velo 13 - Iron Curtain Trail Experience (Transnational cultural tourism products and Tourism and accessibility for all - 127-G-ENT-PPA-14-7722) projekta aktivitātēm. Projektā iesaistījušies deviņi partneri no septiņām ES valstīm un tas tiek īstenots 18 mēnešu garumā no 2015. gada septembra līdz 2017. gada martam. Kopējais projekta budžets 332 323 Eiro, VTA budžetu veido 29 807 Eiro. Eiropas Komisijas līdzfinansējums 72,55 % apmērā.

 

Anna Praliča

Vidzemes Tūrisma asociācijas biroja vadītāja,

Projekta „Iron Curtain Trail Experience” sabiedrisko attiecību speciāliste

Komentārs par rakstu: Starptautisks eirovelo 13 seminārs Latvijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!