Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jelgavas pilsētas svētkos aicina doties ekskursijās

25.05.2016

No 27. līdz 29.maijam Jelgavā tiks svinēti pilsētas svētki. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina svinēt svētkus kopā un piedāvā doties ekskursijās pa Jelgavu, kā arī piedalīties radošajās nodarbībās Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, lai izveidotu īpašu dāvanu svētkos Jelgavas pilsētas karoga krāsās.

Jelgavas pilsētas svētku laikā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina doties divās ekskursijās kājām pa pilsētu. 28.maijā pulksten 11 norisināsies ekskursija “Jelgava 94”, tās maršruts veidots, iedvesmojoties no Jāņa Joņeva romāna “Jelgava 94” notikumiem. Ekskursijas laikā kopā ar Jelgavas Jaunā teātra aktieriem varēs iejusties 1994.gada atmosfērā un ieraudzīt Jelgavu tā laika jauniešu acīm, klausīties autentisko mūziku, satikt cilvēkus un dzirdēt stāstus par jauniešu gaitām deviņdesmito gadu sākumā. Viens no apskates objektiem ekskursijas maršrutā būs Villa Medem, kur sagaidāmi aktieru sarūpēti pārsteigumi. Dalībnieki aicināti ģērbties un veidot frizūras 90-to gadu stilā.

 

29.maijā pulksten 13 pilsētas svētku apmeklētāji aicināti paviesoties Baltijas baroka pērlē - Jelgavas pilī. Ekskursijas "Jelgavas pils stāsti un noslēpumi" laikā būs iespējams gida pavadībā izstaigāt pils telpu un koridoru labirintus, satikt princesi Doroteju, ar kuru kopā tiks rakstītas mīlestības vēstules. Ikviens varēs baudīt karsto šokolādi un dzirdēt stāstus par laikiem, kad Kurzemē un Zemgalē valdīja hercogi. Par papildus maksu varēs apmeklēt hercogu kapenes.

 

Abām ekskursijām nepieciešams iepriekš pieteikties pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv. Ekskursiju sākums no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa, tās notiks bez maksas, par papildus maksu (3 EUR) būs iespējams gida pavadībā apmeklēt kapenes pilī.

 

Radoši darboties un izgatavot dāvaniņu svētkos sev vai saviem draugiem varēs tie, kas 28.maijā apmeklēs Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni. Radošajās nodarbībās tiks darināti dažādi aksesuāri Jelgavas pilsētas karoga krāsās - pulksten 13 varēs iemācīties darināt mezglotas rokassprādzes, bet pulksten 15 tiks šūtas piespraudes un tauriņi. Dalība nodarbībās un torņa apmeklējums bez maksas, ar visiem materiāliem nodarbību dalībnieki tiks nodrošināti.

 

Vairāk informācijas par tūrisma un atpūtas iespējām, kā arī pasākumiem Jelgavas pilsētas svētku laikā, var uzzināt Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā, Akadēmijas ielā 1, tel.63005447, www.visit.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Jelgavas pilsētas svētkos aicina doties ekskursijās

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!