Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Trešdien, Vērmanes dārzā, plkst.15.00 oficiāli atklās LATVIABEERFEST2016

24.05.2016

Pasākuma dalībniekus un visus interesentus uzrunās un izklaidēs neatkārtojamais un vienmēr atraktīvais UFO. "Šī būs interesanta interneta radio BOOMFM un Alus festivāla sadarbība- radio BOOMFM piecas dienas pārtaps par BEER FM. Un manā 25 gadu radio darba pieredzē šī būs ilgākā tiešraide no notikuma vietas.” 

Latviabeerfest 2016 aktuālāko jaunumu komentē Kaspars Upacieris. “BEER FM studijā- Vērmanes dārzā - kopā ar mani šīs piecas dienas darbosies Jānis Strapcāns, Atis Zviedris un Laura Stūrīte. Ar Lauru kopā ir strādāts radio BOOMFM, bet ar Jāni un Ati kopā darbošos pirmo reizi. Domāju, ka visam jābūt labi! Tātad, no 25. līdz 29. maijam internetā klausieties beerfm un Jūs uzzināsiet visu kas notiek Alus festivālā un ne tikai!". Festivāla rīkotāji parūpējušies par interaktīvo festivāla apmeklētāju un dalībnieku dalību raidstacijas satura veidošanā – raidstacijas mājaslapā būs pieejams Twitter panelis savstarpējai komunikācijai – dalīties iespaidos par festivāla norisi, sveikt savus mīļos, veidot muzikālo programmu, kā arī festivāla dalībnieki varēs reklamēt piedāvāto produkciju un izziņot jaunumus apmeklētājiem.

 

Festivāla apmeklētājus priecēs tādas grupas kā “Silja” no Igaunijas, grupa “Bruģis”, Normunds Jakušenoks un grupa “Karakums”, “Russian Kalbussian” no Krievijas, “Laimas muzikanti”, “Laiptai” no Lietuvas, grupa “Wild detroit Gang”, “Homeopāti.lv” u.c. grupas. Atraktīvākie apmeklētāji varēs piedalīties dažādos LATVIABEERFEST konkursos – “Miss LATVIABEERFEST2016”, “Studentu karaoke – Dziesmu kari”, “Alus vēders”.

 

Festivāla laikā pulcēsies 36 vietējo alus darītavu pārstāvji, kā arī aldari no Lietuvas, Igaunijas, ASV, Beļģijas, Vācijas, Čehijas un citām Eiropas valstīm, interesentiem piedāvājot simtiem dažādu zīmolu alus šķirņu. Neiztrūkstoša festivāla sastāvdaļa būs arī ēdieni, mūzika un citas izklaides.

Festivāls Latviabeerfest 2016 norisināsies piecas dienas pašā Rīgas sirdī, Vērmanes dārzā, no 25. - 29. maijam, kur būs iespēja baudīt jaunas un jau iecienītas alus šķirnes, degustēt vietējo meistaru gatavotos gardumus, piedalīties aktīvās atpūtas pasākumos, dejot, dziedāt, klausīties mūziku, kā arī apskatīt un iegādāties amatnieku darinājumus īpaši izveidotā amatnieku tirdziņā.

 

Festivāla atklāšana 2016.gada 25.maijā plkst. 15.00 – tiekamies!

Komentārs par rakstu: Trešdien, Vērmanes dārzā, plkst.15.00 oficiāli atklās LATVIABEERFEST2016

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!