Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Lietuvas tūrisma aģentūru pārstāvji un žurnālisti iepazīst Liepāju

19.05.2016

Ceturtdien 19. un piektdien 20.maijā Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) uzņem Lietuvas tūrisma aģentūru pārstāvjus un žurnālistus, lai iepazīstinātu viņus ar Liepājas pilsētas un apkārtnes tūrisma piedāvājumu klāstu. 

Viesiem ir sagatavota plaša programma, kuras laikā tiks prezentēti jaunākie piedāvājumi Liepājas un apkārtnes kultūrtūrisma un darījumu tūrisma jomā, atpūta ģimenēm ar bērniem un aktīvās atpūtas iespējas, kā arī gastronomiskā tūrisma piedāvājumi.

Lai parādītu kā padarīt aizraujošāku ceļu uz Liepāju, braucot no Klaipēdas un tās apvidus puses, programmā ir iekļauta etnogrāfiskā māja “Zvanītāji” Rucavā, savvaļas zālēdāju apskate Kalnišķos, kā arī viesu mājas “Chill Inn” un brīvdienu mājas “Sīpoli” apciemojums.

Liepājas iepazīšanu viesi sāks ar atpūtas centra “Libava” apskati un tikšanos ar Liepājas Domes priekšsēdētāja vietnieku tūrisma un investīciju jautājumos Juriju Hadaroviču.

Tālāk viesi dosies uz Amatnieku namu un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroju, kurā tiks iepazīstināti ar tiem pakalpojumiem, ko pilsēta var piedāvāt gan tūristu grupām, gan individuāliem ceļotājiem, lai atvieglotu maršrutu izveidi Liepājā un tās apkārtnē : velosipēdu noma, gidu pakalpojumi dažādās valodās, ikdienas ekskursijas “Tiksimies Rožu laukumā!” vasaras periodā, informācija par tūrisma apskates objektiem un darījumu tūrisma vietām.

Pirmās dienas noslēguma akcents tiks likts uz Sv.Trīsvienības katedrāles unikalitāti un tās skatu torņa dāvātajām iespējām redzēt Liepāju turpat vai no putnu lidojuma.

Turpinājumā ekskursija pa koncertzāli “Lielais dzintars” ļaus aptvert inovatīvās ēkas plašumu un daudzfunkcionālās iespējas, savukārt prezentācijā uzskatāmi tiks parādītas dažāda līmeņa un apjoma kultūrtūrisma pasākumu un konferenču rīkošanas iespējas.

 

Otrās dienas programma arī ir ļoti daudzveidīga: rīts sāksies ar Kuršu vikingu apmetnes apciemojumu Grobiņā. Tālāk viesiem būs iespēja iegūt informāciju par esošajiem un jaunajiem tūrisma produktiem Beberliņos un Karostas cietumā. Atgriežoties vecpilsētā, viesi iegriezīsies zinātkāres centrā bērniem “Zili brīnumi” un Liepājas Olimpiskajā centrā, kā arī iepazīs dažādu Liepājas viesnīcu un viesu namu piedāvājumus.

Liepājas izzināšanas brauciena mērķis ir atgādināt Lietuvas tūrisma aģentūru pārstāvjiem un žurnālistiem, ka Liepāja ir izcils ceļojuma galamērķis, lai to vēl vairāk, plašāk un biežāk iekļautu ceļotājiem piedāvātajos maršrutos.

 

Liepājas iepazīšanas tūri Lietuvas tūrisma aģentiem un žurnālistiem organizē Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar Liepājas un apkārtnes tūrisma uzņēmējiem. Tādēļ sakām lielu paldies atpūtas centram “Libava”, viesnīcām “Līva”, “Promenade Hotel”, “Europa City Amrita Hotel”, “Kolumbs”, “Fontaine Royal” un “Fontaine”, viesu namiem “Ezera māja”, “Seven Sisters”, Liepājas Olimpiskajam centram, biedrībai „KGB”,  zinātkāres centram “Zili brīnumi”, Amatnieku namam un Sv.Trīsvienības baznīcai.

 

Tāpat paldies Kuršu vikingu apmetnes un BB WakePark komandām, etnogrāfiskajai mājai “Zvanītāji”, brīvdienu mājai “Sīpoli”, viesu namam “Chill Inn”, restorāniem “Piano”, “Libava” un “Tinto”, koncertzālei “Lielais Dzintars”, kā arī visiem pārējiem, kas iesaistījās un palīdzēja Lietuvas tūrisma aģentūru pārstāvjiem un žurnālistiem iepazīt Liepāju no jauna.

 

Sintija Pusaudze

Mārketinga speciāliste
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs

Komentārs par rakstu: Lietuvas tūrisma aģentūru pārstāvji un žurnālisti iepazīst Liepāju

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!