Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Kārsavas novadā vērienīgi atklāj tūrisma sezonu

18.05.2016

Ar vērienīgu visas dienas programmu 21. maijā Kārsavas novadā tiek atklāta tūrisma sezona. Dienas pirmajā pusē kopā ar Ziemeļlatgales kaimiņu novadiem Baltinavu, Balviem, Rugājiem un Viļaku tiks atklāts velomaršruts nr. 34 „Rypoj vasals!” un pēcpusdienā savas durvis vērs vaļā „Latgolys šmakovkys” dedzinātava ar skanīgu atklāšanas festivālu.

Ziemeļlatgales velomaršruta „Rypoj vasals!” atklāšana notiks plkst. 11.00 piecos Ziemeļlatgales novados. Kārsavas novada velo braucēji un ciemiņi tiek aicināti pulcēties pilsētas skvērā un pēc svinīgās lentas griešanas piedalīties aizraujošās foto- velo orientēšanās sacensībās „Rypoj Kuorsovys nūvodā!”. Komandas 3 cilvēku sastāvā tiek aicinātas piedomāt arī pie sava un velosipēdu vizuālā noformējuma, par kuru varēs saņemt īpašas balvas. Dalībniekus sagaida jautri uzdevumi un iespaidiem bagāta sestdiena, baudot Kārsavas novadu ar veloātrumu. Plašāka informācija visit.karsava.lv.

 

Savukārt pēcpusdienā Malnavas muižas teritorijā norisināsies „Latgolys šmakovkys” dedzinātavas atklāšanas festivāls. No plkst. 15.00 lauku labumu tirgotāji būs saveduši svaigākos un gardākos pašu ražotos produktus gan gaļu, gan sierus, gan brūvētu alu, ko piedāvāt pasākuma apmeklētājiem. Plkst. 18.00 tiks atklāta „Latgolys šmakovkys” dedzinātava un pēc svinīgā brīža Baltinavas teātris „Palādas”, turpat pagalma estrādē, rādīs slaveno izrādi „Ontons i Anne” pēc kuras varēs gatavoties zaļumballei kopā ar muzikantu Zinti Krakopu.

 

Ieejas maksa uz „Latgolys šmakovkys” dedzinātavas atklāšanas festivālu ir 7.00 eiro un apmeklētāji ar iegādāto biļeti festivāla teritorijā un ārpus tās var brīvi pārvietoties visā dienas garumā. Plašāka informācija latgalessmakovka.lv.

 

Inga Bernāne
Kārsavas novada tūrisma organizatore
 

Komentārs par rakstu: Kārsavas novadā vērienīgi atklāj tūrisma sezonu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!