Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jelgavas tornī muzeju naktī atvērs virtuālas durvis tūrismam

15.05.2016

Muzeju naktī, 21.maijā, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis aicina apmeklētājus atvērt virtuālas durvis tūrismam un papildus torņa apmeklējumam iepazīt tūrisma piedāvājumu Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā. Muzeju nakts laikā būs iespējams apmeklēt torņa interaktīvās ekspozīcijas un skatu laukumu bezmaksas, kā arī vērot projekciju uz torņa sienas “Atver durvis tūrismam” un rast iedvesmu vasaras ceļojumam pa tuvējo apkārtni.

Šogad muzeju nakts apmeklētāji 21.maijā no pulksten 19 līdz 1 naktī varēs apskatīt Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa ekspozīcijas un skatu laukumu bezmaksas. Tornī būs atvērtas 3 interaktīvās ekspozīcijas, kur aktīvi darbojoties var izzināt Latvijas valsts prezidentu dzīvesstāstus, Jelgavas simbolus, nozīmīgākos vēstures notikumus Jelgavā, kā arī Zemgales tautastērpa rakstus. Savukārt skatu laukumā varēs vērot naksnīgo Jelgavu no 37 metru augstuma.

 

Torņa pagalmā no pulksten 21 līdz 1 naktī uz torņa sienas tiks virtuāli atvērtas durvis tūrismam un ieskatīties, kas slēpjas aiz Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma objektu durvīm, kā arī fotogrāfijās atskatīties uz krāšņajiem pasākumiem un festivāliem Jelgavā. Interesentiem torņa konferenču zālē un skatu laukumā pasākuma laikā būs iespējams vērot video materiālus par tūrisma iespējām Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā.

 

Muzeju naktī Jelgavā apmeklētājus gaidīs arī Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs, Ādolfa Alunāna memoriālais muzejs, kas rīkos nakts orientēšanās sacensības, Jelgavas pils muzejs, Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ekspozīcija, Jelgavas Zinātniskā bibliotēka, tirdzniecības centrs “Kanclera nams”, mākslas studija “Mansards”, kā arī “Zvaigzne ABC” grāmatnīca.

 

Par aktuālo muzeju nakts programmu Jelgavā uzzināsiet mājas lapā www.visit.jelgava.lv vai Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā pa tālruni 63005447.

 

Komentārs par rakstu: Jelgavas tornī muzeju naktī atvērs virtuālas durvis tūrismam

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!