Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Vasarsvētki Malnavas „Dzīļu” maiznīcā

12.05.2016

Vasaras iestāšanos ar gardām vēlajām brokastīm no vietējiem produktiem, skanīgām lauku muzikantu dziesmām un mājražotāju tirgu 15. maijā no plkst. 11.00 aicina atklāt Tirgus ciems un Malnavas „Dzīļu” maiznīca. 

Vasarsvētku laikā Tirgus ciema un Malnavas „Dzīļu” maiznīcas saimniece Aina Barsukova aicina atzīmēt arī ģimenes dienu. Vasarassvētku garša un sajūtas atspoguļosies gan ēdienu izvēlē brokastu galdā, gan arī aktivitātēs visai ģimenei. Ciemiņi ir aicināti ņemt līdzi dzijas kamoliņus, lai turpinātu aizvadītajā gadā aizsākto tradīciju lielā ģimenes kamola satīšanā, kas ir kā saimes spēka un vienotības simbols.

Tirgus ciems atrodas blakus stāstiem apvītajai Malnavas muižai un ir oāze ikdienas steigā, kur lauku labumu iepirkšanās prieku var apvienot ar nesteidzīgu svētdienas vēlo brokastu baudīšanu.

 

Vasarsvētki saistās ar meiju un bērzu smaržu, kad Vasarsvētku sestdienā visi tīra un pušķo sētu, sakopj istabas, slauka pagalmus, izpušķo māju ar bērziem, ceriņiem un meijām, kas reibinoši smaržodami rada sajūtu, ka ir ienākusi vasaras pilnība un daba ir atvērusies visā savā krāšņumā.

Informācija par pasākuma norisi pie saimnieces Ainas Barsukovas (26538016).

 

Inga Bernāne

Kārsavas novada tūrisma organizatore
 

Komentārs par rakstu: Vasarsvētki Malnavas „Dzīļu” maiznīcā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!