Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicinām uz atpūtu Balvu novadā 14. maijā

11.05.2016

14. maijā Balvos būs plašs pasākumu un dažādu aktivitāšu piedāvājums ikviena atpūtai ārpus lielpilsētas steigas.

Diena sāksies jau plkst 6:00 ar spiningošanas un velcēšanas sacensībām Balvu ezerā (papildus informācijai - 29336428).

No plkst. 9:00 laukumā pie Balvu kultūras un atpūtas centra notiks tradicionālais ikmēneša lauku labumu tirdziņš Tirdziņā līdzās vietējo mājražotāju, zemnieku produkcijai, stādiem un amatnieku darinājumiem būs iespēja piedalīties Briežuciema seno amatu meistaru ciema amatnieku piedāvātajās darbnīcās – iemēģināt roku aušanā vai izgatavot kādu rotaļlietu no dzijas un filca. Par omulīgu atmosfēru tirdziņā gādās Briežuciema etnogrāfiskais ansamblis, dziedot latgaliešu tautasdziesmas.

 

Balvu Centrālajā bibliotēkā plkst. 12:00 “Līgas karikatūru izstādes”atklāšana.

Balvu novada Bērzpils pagastā alus darītājs Dainis Rakstiņš aicina uz atvērto dienu savā mājas alus darītavā IK “Kolnasāta”, piedāvājot ikvienam interesentam iepazīties ar īsta Latgales mājas alus brūvēšanas tradīcijām pēc sentēvu metodes. Pirms dodieties uz Bērzpili – iepriekš piesakiet savu apmeklējumu pa tel. 26452844.

 

Savukārt Balvu novada Bērzkalnes pagasta viesu namā “Paradīzes” saimnieki Normunds un Sanita Prūši aicina kopā ieskandināt “Paradīžu” pagalmu pavasarī. No plkst. 14 te ikvienu sagaidīs Karlsons un Brālītis, kuri lielus un mazus aicinās iesaistīties dažādās aktivitātēs gan piedaloties putnu būrīšu gatavošanas darbnīcā, gan nodegustējot pavasara tējas. Aktīvai atpūtai ģimenes lokā “Paradīzēs” būs gan vizināšanās zirga pajūgā, gan iespēja izmēģināt “ūdens balonu pilsētņu” . Dienas noslēgums dažādām gaumēm – iespēja baudīt pirts procedūras vai dejas. Ieeja pasākumā 2 EUR/personai, bērniem līdz 7 g. Vecumam – bez maksas, atsevišķas aktivitātes par papildus maksu. Naktsmītņu rezervēšana un papildus informācija par pasākumu pa tel. 22009975.

 

Informāciju sagatavoja:

Ineta Bordāne

Tūrisma organizatore
Balvu novada tūrisma informācijas centrs

 

Komentārs par rakstu: Aicinām uz atpūtu Balvu novadā 14. maijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!