Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Daugavpilī atklāj motosezonu

02.05.2016

7. maijā, Daugavpils cietoksnī, motokluba “Roads Knights” dibināšanas vietā, jau 16. reizi pulcēsies vairāki desmiti motociklistu, lai pasākuma „RUN NUMBER ONE” ietvaros oficiāli atvērtu motosezonu Latgales reģionā. 

Sākumā, plkst. 10:00, visi motociklisti sapulcēsies Daugavpils cietoksnī, lai pēc neilga laika organizētā kolonnā dotos parādes braucienā pa pilsētas ielām uz kartadromu ‘’Blāzma’’, kur notiks paši svētki. Līdztekus tradicionālajām skūteru, mopēdu un retromotociklu klasei, tiek plānoti arī moderno motociklu braucieni ar atsevišķu ieskaiti.

Kartadromā ‘’Blāzma’’ paredzēta plašā izklaides programma gan pašiem motociklistiem, gan pasākuma viesiem. Varēs apskatīt dažāda veida divriteņa spēkratus, piedalīties konkursos un nopelnīt balvas, paklausīties mūziku. Speciālās atrakcijas ir paredzētas arī ģimenēm ar bērniem!

Šī gada pasākuma muzikālais viesis ir grupa „Sepa & Asorti” no Lietuvas, bet pasākuma ‘’nagla’’ ir „STUNTRIDING” komandas uzstāšanās, kas ietvēr sevi ekstremālas braukšanas paraugdemonstrējumus.

 

Vēsturiski Daugavpils pilsēta ir izveidojusies vietā, kur krustojas strarptautiskās nozīmes ceļi. Jau vairākus gadsimtus šeit satiekas dažādi cilvēki ar savu kultūru, reliģiju un interesēm, un satiekoties draudzīgi dzīvo zem viena jumta. Tā notika arī ar astoņiem vīriem, kuri satikās Daugavpils cietoksnī tālajā 2000. gadā, saskatījas, paspieda rokas un dibināja motoklubu “Roads Knights”, kas šobrīd ir plaši pazīstāms gan Latvijā gan arī ārpus tās motociklistu klubu un mototehnikas fanu lokā.

Pasākumu ar savu klātbūtni plāno pagodināt motoklubu pārstāvji un motociklisti ne tikai no Latgales reģiona, bet arī no visas Latvijas un kaimiņvalstīm: Igaunijas un Lietuvas.

Pasākumam ir plašs atbalstītāju loks, tostarp, Daugavpils pilsētas dome.

 

Anita Franckeviča biedrības “DAVAI” valdes priekšsēdētaja 

Andrejs Reva motokluba “Roads Knights” viceprezidents 

 

Komentārs par rakstu: Daugavpilī atklāj motosezonu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!