Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Festivāls “Kino Pedālis” piedāvās jaunu velo maršrutu aplikāciju - spēli

28.04.2016

Sapludinot velo un kino robežas, no 13.-15.maijam Valmierā un apkārtējos novados norisināsies pirmais velo – kino festivāls “Kino Pedālis”. Festivāla rīkotāji piedāvās jaunu, mūsdienīgu pieeju tūrisma velobraucienu baudīšanai. Visiem dalībniekiem būs pieejama īpaša, vieda velo maršrutu aplikācija - kas reizē būs gan gids un maršrutu karte, gan interaktīva spēle.

“Kino Pedālis” plašajā programmā centrālais notikums sestdien, 14.maija, būs velo brauciens un interaktīva spēle kino noskaņās pa Valmieras pilsētas un Kocēnu, Burtnieku novadu velo celiņiem un takām. Kā darbosies aplikācija? Festivāla laikā dalībnieki, lejupielādējot interaktīvās spēles aplikāciju savā viediericē, varēs izvelēties kurā no trim maršrutiem vēlas doties – “Ģimeņu pedālī” (ap 9 km), “Puspedālī” (ap 15 km) vai “Dižpedālī” (ap 35 km) – vai paši radīt savu maršrutu. Aplikācija būs pieejama gan iOS, gan Android telefoniem un planšetdatoriem, kas darbojas 3G tīklā. Spēles laikā, sekojot norādēm un vizinoties pa Valmieras un apkārtējo novadu skaistākajām vietām, dalībnieki piestās aktīvajos punktos, piemēram, ievērības cienīgās kino uzņemšanas vietās, un atbildot uz jautājumiem, krās punktus, ko finišā varēs samainīt pret balvām. Lielākajās pieturvietas festivāla laikā dalībniekus sagaidīs atspirdzinājumi un izklaides, kā arī būs pieejama mobilo ierīču uzlāde un velosipēdu serviss, lai spēli varētu nesteidzīgi baudīt bez raizēm.

 

Jaunā velo maršrutu spēle ir īpaši radīta festivālam “Kino Pedālis”, bet pēc pasākuma aplikācija turpinās darboties un piekļuve tās pamata versijai būs arī visu vasaras sezonu. Spēles radītājs un arī festivāla “Kino Pedālis” galvenais rīkotājs ir “Aktīvā tūrisma centrs Eži”, kas ir viens no vadošajiem un pieredzes bagātākajiem aktīvās atpūtas jomas uzņēmumiem Latvijā, savu pasākumu dalībniekiem vienmēr radot pozitīvas un spilgtas emocijas un rodot iespēju sajust to dzīves garšu, kas ikdienas steigā paslīd garām.

 

Par festivālu “Kino Pedālis”

 

 Riteņbraucēji ir arī lieli kino mīļotāji, tādēļ festivālā “Kino Pedālis” galvenais uzsvars būs vērsts uz kino un velo kultūru mijiedarbību. Piektdien, 13.maijā, festivālu iesāks “Kino nakts”, kuras laikā, pārvietojoties ar divriteņiem starp septiņiem neparastiem kinoteātriem, festivāla dalībnieki varēs skatīt gan pašmāju, gan ārzemju filmas par un ap velo tēmu. Festivāla kinoteātri būs – kino “Gaisma”, Valmieras Kultūras centrs un Tautas Harmonijas centrs Valmierā, Kokmuižas alus pagrabs Kocēnos, atpūtas komplekss “Avoti” – BMX Slavas zāle Burtnieku novadā, “Siltumnīca” Beverīnas novadā, kā arī pagaidām vēl viens slepens kinoteātris tuvējā apkārtnē. Līdz 1.maijam vēl ir atvērta arī pieteikšanās “Kino Pedālis” filmu konkursam par un ap velo tēmu. Iesniegto filmu skate notiks festivāla “Kino naktī”, kad viena no filmām tiks pie galvenās balvas – 500 eiro.

 

Sestdien, 14.maijā, līdz ar jauno velo maršrutu spēli Valmierā notiks “Velo bazārs”, kas vienkopus pulcinās daudz un dažādu velo jomas pārstāvju, sākot ar velosipēdu un aksesuāru tirgotajiem līdz velo entuziastu grupām un subkultūru virzītājiem. Bet sestdienas vakarā Valmieras centru pieskandinās “Kino Pedāļa” burziņš ar kopīgu finišu, lielo loteriju, paraugdemonstrējumiem, improvizācijas teātri “Spiediens”, Kārļa Kazāka “Velomūziku” un grupu “Satellites LV”. Svētdien, 15.maijā, festivālu noslēgs nesteidzīgas un laiskas “Velo brokastis” Valmiermuižas klētī kopā ar “Kino Pedālis” retrospekciju, radošajām darbnīcām un izklaidēm lieliem un maziem.

 

Pasākumu rīko “Aktīvā tūrisma centrs Eži” ciešā sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, Kocēnu novada pašvaldību, Burtnieku novada pašvaldību un “Valmiermuižas alus” darītavu.

Plašāka informācija par festivālu – www.kinopedalis.lv.

 

Elīna Megne

 

www.kinopedalis.lv

www.facebook.com/KinoPedalis

www.twitter.com/KinoPedalis

Komentārs par rakstu: Festivāls “Kino Pedālis” piedāvās jaunu velo maršrutu aplikāciju - spēli

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!