Ceturtdiena, 25. Jūlijs, 2024
Jēkabs, Žaklīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Valpurģu nakts LVM dabas parkā Tērvetē

27.04.2016

Sestdien, 30.aprīlī, aicinām gan lielus, gan mazus, visus romantiķus un nemiera garus, kuriem sirdis alkst pēc neierastā, piedalīties Valpurģu nakts mistērijās Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē.

Ģimenes ar mazuļiem Rūķu mežā gaidītas no 19.00- 21.00, lai pavadītu laiku neparastās sporta aktivitātēs un radošās nodarbēs. Prieku sagādās kopīga muzicēšana ar omulīgajiem Čučumuižas rūķiem. Šogad gaidāma pat mazā Valpurģīša parādīšanās un īpašs svinību salūts. Nav jau nekādi joki – svinēsim Valpurģīša 10 gadu jubileju!

 

Pasaku mežā no 21.00-23.00 draiskās Sila raganiņas būs sagādājušas dažādas izpriecas dabas draugiem. Šajā parka daļā gaidāmi arī nebijuši un neparasti viesi, kuri tikai brīnumu naktī ciemosies Raganu silā.

 

Atrakciju laukumā no 21.00-23.00 sirdi sildīs ugunīgi šovi, deju teātra uzvedums, koncerts un populārais zvaigžņu lietus.

 

Sprīdīša atklājēja gara iedvesmotie viesi vai tie, kas nevēlas soļot pa noslēpumainā meža takām un ceļiem, laipni aicināti izstaigāt “Laimīgās zemes Gaisa takas” no 10.00 līdz 23.59. Par „Laimīgās zemes Gaisa taku” apmeklējumu jānorēķinās atsevišķi no ieejas maksas Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē.

 

Noslēpumainajā priežu mežā kursēs Pasaku bānītis.

 

Ieeja ar parka biļetēm, vairāk informācijas pa mob.t. 28309394 vai e-pastā: tervete@lvm.lv, kā arī www.mammadaba.lv , www.facebook.com - Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē.

 

Informāciju sagatavoja Ruta Vazdiķe, LVM dabas parka Tērvetē TIC vadītāja vietnieks

Komentārs par rakstu: Valpurģu nakts LVM dabas parkā Tērvetē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!