Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tūrisma vakarā par ceļojumu ar motocikliem Āfrikā

25.04.2016

28.aprīlī pulksten 18 Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies tematiskais tūrisma vakars “Vēstules no Āfrikas”. Tūrisma vakara viesi Mārtiņš Sils un Andžs Ūbelis dalīsies iespaidos par trīs mēnešus ilgo ekspedīciju ar motocikliem no Labās Cerības raga Keiptaunā līdz Eiropas tālākajam ziemeļu punktam Nordkapam.

Tūrisma vakara viesi Mārtiņš Sils un Andžs Ūbelis ir piedzīvojumu meklētāji, kurus vieno aizrautīga ceļošana, kalnos kāpšana, riteņbraukšana, aktīva laika pavadīšana ģimenes un draugu lokā un, protams, motocikli. Paši atzīst, ka, braucot ekspedīcijās ar motocikliem, viņus pavada zinātkāre, piedzīvojumu gars, vēlme dalīties ar pieredzēto un iedrošināt arī citus sapņot un veikt savas dzīves ceļojumus.

 

Iedvesmu ceļot ar motocikliem no Āfrikas dienvidiem līdz Eiropas ziemeļiem rada Mārtiņš pēc tam, kad ar savu motociklu bija veicis pusgadu ilgu ekspedīciju, apbraucot apkārt pasaulei. Tūrisma vakara laikā viesi dalīsies iespaidos, kā tika veikts ceļojums ar motocikliem pa Āfriku ar Latvijas skolēnu radītu tālvadību, kā radās ideja iesaistīt Latvijas skolēnus patstāvīgai Āfrikas valstu izpētei, kādi mīti tika lauzti ceļojuma laikā un kādus pārsteigumus piedzīvoja ceļotāji trīs mēnešu ilgajā ekspedīcijā.

 

Līdz 16.maijam Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa kāpņu telpā apskatāma fotoizstāde “Vēstules no Āfrikas”, kur atspoguļoti Mārtiņa un Andža ekspedīcijas spilgtākie momenti.

 

Tematiskais tūrisma vakars “Vēstules no Āfrikas” norisināsies 28.aprīlī pulksten 18 Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Dalības maksa tūrisma vakarā 1,50 EUR, pirmskolas vecuma bērniem bezmaksas. Vairāk informācijas un pieteikšanās pa telefonu 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Tūrisma vakarā par ceļojumu ar motocikliem Āfrikā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!