Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tūrisma triatlons dabas parkā „Daugavas loki

20.04.2016

Dabas, tūrisma, sporta un vienkārši svaiga gaisa cienītājus šī gada 29. maijā Daugavpils novada Slutišku un Diļeviču ciemos aicina Tūrisma triatlons – sacensības aktīviem cilvēkiem, kuri varēs pārbaudīt savus spēkus laivošanā, riteņbraukšanā un skriešanā, iepazīt novada tūrisma objektus, bet galvenais - smelties iedvesmu savai dzīvei un darbam Daugavas skanošos un saulē mirdzošos ūdeņos, pļavu smaržojošos ziedos, meža plaukstošos zaļumos.Pasākumu kā tradīciju iedibinājusi un šogad atkal organizē Daugavpils novada pašvaldības aģentūra “TAKA”, tas notiek dabas parkā “Daugavas loki”.

Tūrisma triatlona maršruts sākas Slutišku ciemā, kur dalībnieki dosies ceļā kanoe laivās pa Daugavu. Desmit kilometrus lejpus Slutiškiem atrodas kempings “Ozianna”, kurā dalībniekus sagaidīs viņu velosipēdi – un ceļš gar Daugavu, pa mežiem un laukiem vedīs atpakaļ uz Slutišku sādžu. Pēdējais pusotru kilometru garais triatlona posms būs skrējiens.

Pasākuma organizētāji nodrošina dalībniekiem laivas un glābšanas vestes, balvas, dzeramo ūdeni un uzkodas finišā, kā arī feldšera, glābēju un tiesnešu pakalpojumus, tādēļ ir noteikta dalības maksa:

5 EUR no cilvēka līdz 25.05.2016.

7 EUR no cilvēka līdz 28.05.2016.

10 EUR no cilvēka sacensību dienā. Pieteikšanās uz e-pastu: taka@dnd.lv vai “TAKA” birojā Rīgas ielā 2, Daugavpilī.

 

Dalībniekiem jāņem līdz savu velosipēdu. Jāpiesaka vismaz divi dalībnieki, jo piedāvātās laivas ir divvietīgas un trīsvietīgas. Laivu skaits ir ierobežots, tādēļ iesakām pieteikties laicīgi!

Pasākums būs interesants gan ģimenēm, gan jauniešiem, gan aktīviem senioriem – aiciniet līdzi draugus, kolēģus un ikvienu, kuram patīk ceļot, iesaistīties dažādās aktivitātēs un atklāt arvien jaunas un interesantas vietas mūsu skaistajā novadā. Tūrisma triatlonā var piedalīties jebkurš – ir nepieciešams vien velosipēds, vēlēšanās piedalīties un galvenais – labs garastāvoklis! Ja ļoti vēlaties piedalīties pasākumā, bet nav sava velosipēda, sazinieties ar mums – palīdzēsim atrast iespēju to iznomāt.

 

Precīzāku informācija par vietu, laiku un citiem jautājumiem lūdzam skatīt pasākuma nolikumā (pielikumā), vai mājaslapās – www.daugavpilsnovads.lv, www.visku-estrade-stadions.lv, www.visitdaugavpils.lv

Uz tikšanos Tūrisma triatlonā 2016.gada 29. maijā, Daugavpils novadā!

 

Papildu informācija:

Rolands Gradkovskis, Daugavpils novada pašvaldības aģentūras “TAKA” direktors

 

Komentārs par rakstu: Tūrisma triatlons dabas parkā „Daugavas loki

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!