Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jura dienas svinības Tirgus ciemā Malnavā

18.04.2016

Latgales tematiskais ciems - Tirgus ciems 24. aprīlī no plkst. 11.00 aicina uz mājamatnieku tirgu un vēlajām brokastīm Malnavas “Dzīļu” maiznīcā. 

Tirgus ciema saimniece Aina Barsukova vēlajās brokastīs galdā ceļ ēdienus, kas ne tikai atbilst katra mājamatnieku tirgus tematikai, bet arī pārsteidz ar neatkārtojamo latgaliešu virtuves mijiedarbību ar mūsdienu garšas niansēm.

 

Mājražotāji no tuvējās apkārtnes katrai gadskārtai par godu ved pašu mājās ražotus gardumus, pašu rokām darinātas skaistum lietas un ceļ gaismā savus amatus un prasmes, savukārt, lai pasākumam piedotu arī jestrāku noti Salnavas Muzikantu ciema dalībnieki tirgus viesus priecē ar skanīgām un lustīgām latgaliešu dziesmām.

 

Tirgus ciems atrodas blakus stāstiem apvītajai Malnavas muižai un ir oāze ikdienas steigā, kur lauku labumu iepirkšanās prieku var apvienot ar nesteidzīgu svētdienas vēlo brokastu baudīšanu.

 

Pēc Saules kalendāra Jurģu jeb Jura diena iezīmēja vidus punktu starp pavasara saulgriežiem - Lieldienām un vasaras saulgriežiem- Jāņiem, kad tika aizsākti vai visi zemnieku pavasara darbi.

 

Inga Bernāne
Kārsavas novada tūrisma organizatore

Komentārs par rakstu: Jura dienas svinības Tirgus ciemā Malnavā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!