Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ziedo un saņem grāmatu par Lesteni

07.04.2016

Šobrīd Tukuma Mākslas muzejā (Harmonijas ielā 7, Tukumā) skatāma izstāde „Ak, svētā Lestene!”, kuras laikā par ziedojumiem iespējams iegādāties Arņa Šablovska sastādīto grāmatu „Lestenes stāsts Latvijai šodien un mūžībā”.

Grāmata stāsta par Lestenes baznīcu, tās māksliniecisko unikalitāti, sarežģīto likteni un cilvēku apņēmību baznīcu atjaunot, kā arī par Brāļu kapu izveidi un attīstību. Grāmatā publicēti vēsturnieku pētījumi un intervijas ar cilvēkiem, kuri līdzdarbojās Lestenes baznīcas un pagasta notikumos.

Iegādājoties grāmatu „Lestenes stāsts Latvijai šodien un mūžībā”, ikviens atbalstīs izcilās Kurzemes baroka sakrālās mākslas kompleksa - Lestenes baznīcas atjaunošanu tās sākotnējā veidolā. Minimālais ziedojums ir 5.00 EUR.

 

Lestenes baznīcas atjaunošanu iespējams atbalstīt arī zvanot pa ziedojumu tālr. 90006088 (EUR 1,42) vai arī ziedojot ziedojumu kontā: Swedbank, HABALV22, konts: LV16HABA0551030745431.

Tukuma Mākslas muzejs atrodas Harmonijas ielā 7, Tukumā. Muzejs atvērts no otrdienas līdz piektdienai no 11:00 līdz 17:00, sestdienās un svētdienās no 11:00 līdz 16:00.

Izstāde „Ak, svētā Lestene!” apskatāma no 2016. gada 20. februāra līdz 15. maijam Tukuma Mākslas muzejā, Harmonijas ielā 7.

Lestenes baznīcas barokālie kokgriezumi, gleznas, fotogrāfijas, zīmējumi, dokumenti un intervijas izstādē „Ak, svētā Lestene!” atklāj stāstu par uzdrīkstēšanos, cīņu, cerību un darbu Lestenes baznīcas iekārtas glābšanā un atjaunošanā.


 

Informāciju sagatavoja:

Kristīne Ozola

Tukuma muzeja

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

 

Komentārs par rakstu: Ziedo un saņem grāmatu par Lesteni

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!