Piektdiena, 27. Janvāris, 2023
Ildze, Ilze, Izolde
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājā gads aizsācies ar tūristu skaita pieaugumu

06.04.2016

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) ir apkopojis statistikas rādītājus par šī gada pirmajiem 3 mēnešiem. Salīdzinājumā ar pagājušā gada šādu pat periodu kopējais klātienē apkalpoto apmeklētāju skaits ir pieaudzis par 68,3%, sasniedzot 1698 apmeklētājus. Ārzemju tūristu skaits ir pieaudzis par 83,4% (343 apmeklētāji), bet vispārsteidzošākie rādītāji vērojami Latvijas ceļotāju apmeklējuma skaita izmaiņās – no janvāra līdz martam Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroju ir apmeklējuši 193 jeb par 154% vairāk viesu no citām Latvijas pilsētām un novadiem kā pērn.

Gada pirmajos mēnešos, kad birojs apmeklētājiem bija atvērts vien darba dienās un daļā svētku dienu, Liepājā viesojušies tūristi no 36 dažādām valstīm. Visbiežāk tūrisma informācijas birojā iegriezušies viesi no Lietuvas, Krievijas, Vācijas, Portugāles un Baltkrievijas.

 

Aptaujājot atsevišķas Liepājas lielākās viesnīcas, aina gan neveidojās tik optimistiska. Vien dažās viesnīcās laikā no janvāra līdz martam noslogojums ir bijis lielāks kā 2015.gada šajā pašā periodā, bet lielākajā daļā naktsmītņu ir vērota līdzvērtīga noslodze vai pat minimāls kritums rādītājos. Viens no būtiskajiem iemesliem noteikti ir fakts, ka tika atcelts Eiropas rallija čempionāta Liepājas posms, kas gada klusākajā periodā viesnīcas pilnībā piepilda gandrīz uz divām nedēļām.

 

Izvērtējot pieaugošo interesi par Liepāju arī klusajā sezonā, LRTIB turpmāk plāno strādāt sestdienās visa gada garumā. Atgādinām, ka no 1.aprīļa tūrisma informācijas birojs ir atvērts darba dienās 9:00-19:00, sestdienās 10:00-18:00 un svētdienās 10:00-15:00. Šādā režīmā LRTIB darbosies līdz 30.septembrim. 

 

Sagatavoja ienākošā tūrisma speciāliste Agita Vucena

 

Komentārs par rakstu: Liepājā gads aizsācies ar tūristu skaita pieaugumu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!