Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jau piekto reizi Rīgā notiks TWO EYES Filmu Festivāls.

04.04.2016

Ar prieku paziņojam, ka 21. aprīlī 19:00 kinoteātrī Kino Bize (Elizabetes iela 37-2, ieeja no pagalma) jau piekto reizi, notiks Two Eyes Filmu Festivāls.

Biļetes var iegādāties bezrindas.lv mājas lapā. http://www.bezrindas.lv/lv/kino/kino-bize/two-eyes-filmfestival/ Kā ziņots iepriekš, Two Eyes filmu festivāls radīts sadarbībā ar Londonā esošo NFTS (National Film & Television School) absolventiem, lai veicinātu intelektuālo produktu attīstīšanu Latvijā. Filmu eksportu un jauno talantu iesaistīšanu starptautiskajā kino industrijā. Two Eyes misija ir savest kopā talantīgākos no jaunajiem Latvijas,Lielbritānijas un citu valstu kinematogrāfijas meistariem. Ar īsmetrāžas darbiem festivāls paplašina ierasto formātu, piedāvājot gan īsfilmas, gan filmu tapšanas aizkadrus.

 

Šis festivāls vieno jaunus kinematogrāfistus, jaunus skatītājus, jaunus uzņēmējus, jo viņi ir tie, kuru savienība karjeras sākumā, nākotnē veicinās progresu un jaunu, brīnišķīgu un nemirstīgu kinomākslas šedevru rašanos. Nākošais TWO EYES FILM FESTIVAL notiks kompāniijas TWO EYES PRODUCTIONS LTD pamatdarbības valstī- Lielbritānijā. Kā ierasts TWO EYES filmu festivāls parūpēsies par kvalitatīviem īsfilmu seansiem un seansa ietvaros ik viens tiks iepazīstinās ar filmas pichingu, kur pastāstīs par jaunas filmas scenāriju, tās režisoru, galvenās lomas atveidotājiem un filmas tapšanas aizkulisēm, dodot iespēju ik vienam iesaistīties filmas tapšanā. Festivāla atbalstītāji un sadarbības partneri būs parūpējušies par uzkodām, dzērieniem, labu mūziku un dažādām aktivitātēm.

 

Vairāk informācijai sekojiet TWO EYES Film Festival Facebook lapā
https://www.facebook.com/TwoEyesFilmFestival/


Informāciju sagatavoja


Anda Podniece
Two Eyes Productions LTD producente
 

Komentārs par rakstu: Jau piekto reizi Rīgā notiks TWO EYES Filmu Festivāls.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!