Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tūrisma vakarā stāstīs par Latvijas enerģētiskajām vietām

29.03.2016

31.martā pulksten 18 Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies tematiskais tūrisma vakars “Ceļojums pa Latvijas enerģētiskajām vietām”. Vakara viesis būs enerģētisko vietu pētnieks Dainis Ozoliņš, kas vakara gaitā stāstīs par enerģētiskajiem apskates objektiem Latvijā un interesantākajiem tūrisma maršrutiem.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs marta tematiskajā tūrisma vakarā aicina iepazīt unikālas Latvijas vietas, lai iedvesmotos jauniem un izzinošiem ekskursiju maršrutiem pa Zemgali un Latviju. Vakara viesis būs Dainis Ozoliņš, kas nodarbojas ar enerģētisko vietu pētniecību, to saistību ar dažādām zīmēm un simboliem, kā arī organizē ekskursijas pa šīm vietām - pilskalniem, dižakmeņiem, dižkokiem, avotiem un citiem dabas objektiem.

 

Vakara gaitā D.Ozoliņš stāstīs, kur Latvijā atrodas enerģētiskās vietas un kādēļ tās var saukt par enerģētiskām, kādas sakarības var atrast to izvietojumā un kāda ir šo vietu ietekme uz cilvēku. Vakara viesis dalīsies pieredzē par ekskursiju organizēšanu un interesantākajiem maršrutiem pa Latvijas enerģētiskajām vietām.

 

Tematiskais tūrisma vakars “Ceļojums pa Latvijas enerģētiskajām vietām” norisināsies 31.martā pulksten 18 Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Dalības maksa tūrisma vakarā 1,50 EUR, pirmskolas vecuma bērniem bezmaksas. Vairāk informācijas un pieteikšanās nodarbībai pa telefonu 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Tūrisma vakarā stāstīs par Latvijas enerģētiskajām vietām

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!