Sestdiena, 24. Februāris, 2024
Diāna, Dina, Dins
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ar ģimenes dienu Dabas muzejā iesoļosim pavasarī

23.03.2016

Sestdien, 26. martā, no plkst. 11.00 līdz 16.00 Latvijas Dabas muzejā notiks ģimenes diena, kurā šoreiz pētīsim pavasara zīmes dabā un cilvēka dzīvē.

Uzmanību pievērsīsim putnu olām, apaļām un ieapaļām sēkliņām, un noskaidrosim, ko tad īsti nozīmē astronomiskais pavasaris.

Jau tradicionāli katra mēneša pēdējā sestdienā Dabas muzejā notiek ģimenes diena. Šoreiz tā ir ļoti tuvu astronomiskajam pavasarim, tāpēc vispirms izpētīsim kustīgu Zemes un Saules modeli – telūriju – un uzzināsim, kāpēc pie mums mainās gadalaiki un kas īsti ir astronomiskais pavasaris.

Dabā pavasaris nāk ar pirmajiem ziediem un zaļiem asniem, savukārt cilvēki uzsāk sēšanas sezonu. Muzejā mācīsimies pazīt dārza augu sēkliņas un noskaidrosim, kas no kuras vēlāk izaugs. Vēl viena pavasara iezīme ir gājputnu atgriešanās. Putni drīz vien pievērsīsies ligzdu iekārtošanai un olu dēšanai. Ģimenes dienas dalībnieki uzzinās, kādas vairāk vai mazāk krāsainas olas ir mūsu putniem.

 

Ģimenes dienas apmeklētājus iepriecināsim arī ar dažām interesantām olu krāsošanas receptēm, kuras varēs paņemt līdzi izmēģināšanai, un pavasarīgu kompozīciju no šobrīd mežā atrodamiem augiem, ziediem un arī sēnēm. 

 

Ģimenes dienā iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, dalība ar muzeja ieejas biļetēm.

 

Gaidīsim jūs Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

 

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Dabas muzeja
Komunikācijas nodaļa

Komentārs par rakstu: Ar ģimenes dienu Dabas muzejā iesoļosim pavasarī

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!