Sestdiena, 9. Decembris, 2023
Sarmīte, Tabita
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pavasara ieskandināšana sajūtu straumēs Turaidā

17.03.2016

Pavasara pirmajā dienā, ko pēc latviešu gadskārtu kalendāra dēvē par Lielo dienu, 20. martā plkst. 14.30, Turaidas muižas pārvaldnieka jaunajā dzīvojamā mājā caur sajūtām, kokles, flautu, planetāro gongu un citu netradicionālo instrumentu mūzikas skaņām, vibrācijām un Lieldienu tuvošanos klātesamību – mūžīgās dzīvības apliecinājumu – Dace Straume un Dārta Zvanere stāstīs muzikālo stāstu “PAVASARA SAJŪTU STRAUMES”.

Dace Straume ir gongu skaņu meistare. No bērnības viņa sevi izjūt, veido, attīsta mūzikas un skaņu pasaulēs. Kā viņa pati saka – caur viņu skan Visuma instrumenti Gongi, kas ir Saules, Zemes, Jupitera planētu vibrācijas. Tās relaksē, dziedina, atjauno un attīra. Muzikālais stāsts būs kā lūgšana, kas ļaus pakavēties savos esības dziļumos un caurdzīvot jaunas sajūtas. Tā mērķis ir daudznozīmīgs:
• izvest mūs no haosa, lai pamodinātu mūsu dvēseles radošumu;
• attīstīt pašmodināšanu un vērību;
• atvērt un piepildīt savus maksimālos dziļumus un plašumus;
• iziet no visām dzīves lomām, lai piedzīvotu sevī mākslu „būt”.

 

Dace Straume: “Lai arī visu dzīves laiku mēs esam ar ķermeni, bieži ir tā, ka mēs pa īstam nedzīvojam ķermenī. Mēs neizjūtam to, kā esības daļu. Muzikālajā stāstā būs iespēja tikt pamodinātam un būt klātesošam. Šīs intuīcijas simfonijas skaņas palīdzēs sasniegt stāvokli, kad miesa, gars un apziņa atpūšas un ar pavasara atnākšanu dabā sāk jaunu enerģijas ciklu.”Aicinām ikvienu izbaudīt skaņu vibrāciju straumi, sajust Visuma bezgalību un SATIKT SEVI SEVĪ! Ieeja 0.71 – 2.85 euro + ziedojumi.

Anda Skuja

Turaidas muzejrezervāta Izglītojošā darba un komunikācijas daļas vadītāja

 

Komentārs par rakstu: Pavasara ieskandināšana sajūtu straumēs Turaidā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!