Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Lieldienu mājražotāju tirgus Kārsavā

11.03.2016

20. martā plkst. 9.00 pie Kārsavas kultūras nama tiek rīkots Lieldienu mājražotāju tirgus, kura laikā apmeklētāji varēs ne tikai iepirkt lauku labumus, bet arī sasiet savu Pūpolsvētdienas veselības bunti un iziet tradicionālās rotaļās un dejās kopā ar vietējiem muzikantiem.

Kārsavas novada pašvaldība ir iedibinājusi jaunu tradīciju Kārsavas Lielā tirgus ietvaros rīkot mājražotāju tirgus, kas bagātina Lieldienu, Līgo svētku un Ziemassvētku gaidīšanas laiku. Tematisko mājražotāju tirgu laikā laukumā pie Kārsavas kultūras nama pulcēsies mājražotāji un amatnieki no malu malām, tiks piedāvāta kultūras programma atbilstoši sagaidāmajai gadskārtai un vietējie mājražotāji piedāvās radošās meistarklases un gardu cienastu tirgus apmaklētājiem.

 

Kārsavas Lielā tirgus tradīcija ir vairāk kā 190 gadus veca, kopš 1825. gada, kad grāfs Šadurskis Kārsavas miestam piešķīra tiesības rīkot tirgus. Tradīcija ir palikusi nemainīga- katra mēneša trešajā svētdienā ļaudis no visas Latvijas sabrauc uz Kārsavas Lielo tirgu iepirkt un pārdot citur neredzētus labumus.

 

Pieteikties dalībai Lieldienu mājražotāju tirgū, var zvanot +371 29327265 vai rakstot uz e-pastu turisms@karsava.lv.

Inga Bernāne

Komentārs par rakstu: Lieldienu mājražotāju tirgus Kārsavā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!