Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Laivojums

10.03.2016

19. martā Kocēnu novada Vaidavas pagastā norisināsies laivu brauciens “Strīķē un Vaidi!”, ko organizē “Aktīvās atpūtas centrs “Eži”” sadarbībā ar Kocēnu novada domi.
“Strīķē un Vaidi” būs pavasara laivu brauciens mazo upju gardēžiem, tā mērķis ir sniegt maksimāli lielu baudījumu no dabas un laivošanas mijiedarbības!

Laivu brauciens sāksies plkst. 10.00 Vaidavas ezera pludmalē - “Vaidavežu” vasaras filiāles bāzes vietā. Laivojuma maršruts vīsies aptuveni 10 km garumā pa Strīķupi – visā tās garumā no iztekas Vaidavas ezerā līdz ietekai Gaujā. Pa ceļam laivotājiem būs iespēja apskatīt vismaz divas alas – Patkula un Kalēja, pie kuras būs iespēja piestāt un atvilkt elpu - iedzert tēju un apēst līdzpaņemtās maizītes, skaistus iežus, dzirnavu aizsprostu, pasakainu mežu, laivotāju modrību pārbaudīs arī pa kādam bebru dambim. Noslēgumā Gaujas krastā laivotājus sagaidīs mielošanās ar restorāna “Izsalkušais Jānis” pavāru uz ugunskura gatavoto sautējumu.Kā informē “Aktīvās atpūtas centrs “Eži””, laivu braucienā ieteicams izmantot polietilēna laivas – kanoe vai smailītes, jo berzēšanās pa akmeņiem garantēta, kā arī jāspēj operatīvi manevrēt.Dalības maksa:

 

Ar “Ežu” laivu – 20 EUR, speciālā cena bērniem līdz 15 gadu vecumam, studentiem, senioriem un skolotājiem – 15 EUR;
Ar savu laivu – 10 EUR, speciālā cena bērniem līdz 15 gadu vecumam, studentiem, senioriem un skolotājiem – 5 EUR.

Dalības maksā ietverts – laivas un to transports, vestes, mantu maiss, dalībnieku transporta loģistika, piemiņas nozīmīte, ēdināšana noslēgumā un visas ambrāžas organizēšana. Dalības maksa tiek samaksāta pie ierašanās.Plašāka informācija:www.ezi.lv

 

Komentārs par rakstu: Laivojums

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!