Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Svinam Liepājas 391. dzimšanas dienu kopā!

08.03.2016

Martā mostas ne tikai Liepājas daba, aicinot apskatīt tūrisma apskates objektus, bet arī Liepājas kultūras sporta dzīve iezaigojas spilgtās krāsās, piedāvājot tīkamu izklaidi dažādām gaumēm. Dzimšanas dienas mēnesī liepājniekiem un pilsētas viesiem sarūpēta iespēja apmeklēt koncertus, izstādes, izrādes, sporta pasākumus un pilsētas iepazīšanas ekskursiju. 

Liepājai pilsētas tiesības piešķirtas 1625. gada 18. martā un šogad pilsēta svin savu 391. dzimšanas dienu. Tā tiks atzīmēta, godinot liepājniekus, kuri var lepoties ar pamanāmu, nozīmīgu un sabiedrībā novērtētu veikumu Liepājas labā, pasākumā  “Goda un Gada liepājnieks”. Uz pilsētas dzimšanas dienas svinībām kopā ar grupu “Tumsa” aicināts ikviens.  Pulksten 20 pie koncertzāles “Lielais dzintars” grupa “Tumsa” kopā ar apmeklētājiem izdziedās zelta repertuāru – dziesmas, kas 25 gadu laikā, kopš grupa dibināta, ir kļuvušas par „tautas dziesmām“, kuras zina un dzied katrs liepājnieks. Liepājas dzimšanas dienas kulminācijā (ap pulksten 21.20) klātesošie varēs vērot svētku uguņošanu.

 

Par godu pilsētas dzimšanas dienai Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) aicina liepājniekus un pilsētas viesus labāk iepazīt Liepāju. Aktīvās atpūtas cienītāji 19. martā pulksten 11 aicināti doties laivu braucienā pa pilsētas laivošanas maršrutu Cietokšņa kanālā. Brauciena noslēgumā dalībnieki tiks cienāti ar zupu no lielā katla. Pieteikšanās LRTIB pa tālr. 634 80808 vai 29402111 līdz 17.marta pulksten.17. Dalības maksa 3 EUR; cenā ietilpst laivas, airu un drošības vestes noma, grupas vadītāja klātbūtne. Plānotais ilgums laivošanai – 3,5-4 stundas. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Turaidu Šēferu, laivu nomu Sofijas laivas un Karostas Cietumu.

 

Savukārt tie, kas priekšroku dod Liepājas iepazīšanai caur kultūrvēsturisko vērtību prizmu, 19. martā pulksten 12 aicināti piedalīties LRTIB rīkotajā ekskursijā “Mana Liepāja”, kur zinoša gida vadībā tiks izstaigāts un iepazīts Liepājas centrs. Ekskursijas sākums Rožu laukumā pie LRTIB; ekskursijas noslēgumā - silts pārsteigums kādā no pilsētas kafejnīcām. Pieteikšanās LRTIB pa tālr. 634 80808 vai 29402111 līdz 17.marta pulksten.17. Dalības maksa 0.50 EUR

 

Plašāka informācija par šiem un citiem pasākumiem Liepājas dzimšanas dienas mēnesī pieejama vienotajā Liepājas pasākumu kalendārā kalendars.liepaja.lv

 

Linda Punga
Mārketinga speciāliste
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs

Komentārs par rakstu: Svinam Liepājas 391. dzimšanas dienu kopā!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!