Sestdiena, 24. Februāris, 2024
Diāna, Dina, Dins
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Latvijas Dabas muzejā tiek pagarināta izstāde „Skat - logā skelets!”

03.03.2016

Dabas muzeja speciālistu veidotā izstāde „Skat – logā skelets!”, kas izpelnījusies lielu apmeklētāju interesi, tiek pagarināta līdz 20. martam. Tā ir lieliska iespēja tiem, kas vēl nav paspējuši izstādi apmeklēt!

Izstāde atklāta 2015. gada decembrī un ļauj apmeklētājiem iepazīt dzīvnieku valsts pārstāvju skeletu daudzveidību un to nozīmi dzīvo organismu dzīvē. Tā demonstrē dzīvnieku ārējo un iekšējo skeletu, gan arī to, kā skeleta uzbūve ir saistīta ar dzīvnieku dzīvesveidu un vidi, kurā tie dzīvo. Piemēram, mugurkaulnieku skeleta uzbūves īpatnības, zobu un ekstremitāšu daudzveidība izstādē atspoguļota saistībā ar dzīvnieku pārvietošanās un barošanās veidiem dabā.

 

Latvijas Dabas muzejs aicina apmeklēt un izzināt skeletu daudzveidību, jo eksponāti, kas šobrīd redzami izstādē, ikdienā atrodas muzeja krātuvē un muzeja ekspozīcijās nav apskatāmi. Izstādē ir sagatavots aktivitāšu „stūrītis”, kurā var pārbaudīt savas zināšanas, tuvplānā izpētīt un aptaustīt dažus dzīvnieku skeletu fragmentus. Skolēnu grupas un citus interesentus aicinām nekavēties ar pieteikšanos uz ekskursijām, kurās var uzzināt daudz interesantas papildinformācijas. Ekskursijām aicinām pieteikties līdz 16. martam, zvanot pa tālr. 67356051.

Atgādinām, ka līdz 26. martam ir iespēja apmeklēt 2015. gada dzīvnieka – meža cūkas fotoizstādi, kas tapusi sadarbībā ar Igaunijas Dabas muzeju. Izstāde apskatāma Latvijas Dabas muzeja 3.stāva zooloģijas ekspozīcijā.

 

Uz tikšanos Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Brūna

Latvijas Dabas muzejs

Komunikācijas nodaļa

 

Komentārs par rakstu: Latvijas Dabas muzejā tiek pagarināta izstāde „Skat - logā skelets!”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!