Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ungurmuižā marimbas koncerts „Pavasara balādes”

26.02.2016

5.martā pulksten 18.00 Ungurmuižā būs īpaša iespēja dzirdēt sitaminstrumentālistu zvaigznes Guntara Freiberga marimbas koncertu „Pavasara balādes”.

Harizmātiskais un spilgtais mākslinieks Guntars Freibergs ir ieguvis plašu starptautisku atzinību ar savu īpašo talantu un virtuozitāti ir sajūsminājis klausītājus daudzviet pasaulē.

Guntars Freibergs ir daudzkārtējs starptautisku konkursu laureāts Latvijā un Eiropā.

1.vietas ieguvējs Starptautiskajā marimbas konkursā Fermo Itālijā, 2.vietas ieguvējs Starptautiskajā marimbas konkursā Zalcburgā Austrijā.

Guntars Freibergs ir ieguvis Maģista grādu Anton Bruckner Privatuniversitt, (Linca, Austrija), akadēmiskās mūzikas grādu Le Conservatoire de Strasbourg, (Francija). Maģistra grādu Briseles karaliskajā konservatorijā.

 

Guntars Freibergs ir koncertējis Latvijā, Dānijā, Krievijā, Vācijā, Francijā, Austrijā, Itālijā, Bulgārijā, Šveicē., Igaunijā, Lietuvā.

Koncerta programma izskanēs kā veltījums mīlestībai, sievietēm un pavasarim. Koncerta programmā izvēlētie skaņdarbi ir mākslinieciski tēlaini un daudzkrāsaini, atspoguļojot mīlestības dažādās izpausmes. No maigām, romantiskām noskaņām līdz kvēlojošām, dramatiskām un ugunīgām emocijām. Koncerts sniegs lielu baudījumu melodiskas un emocijām bagātas mūzikas cienītājiem.

 

Koncerta programmā būs iespēja dzirdēt arī vairākas Guntara Freiberga orģinālkompozīcijas marimbai, kas ir īpaši tuvs instruments māksliniekam. Marimbu Guntars raksturo kā salīdzinoši jaunu instrumentu, kura mūžs tikai nesen sasniedzis pusgadsimta slieksni, lai gan instrumenta dzimtas saknes meklējamas tālā pagātnē, Āfrikas un Dienvidamerikas kontinentos. Marimbas skanējumā joprojām dzirdamas šīs arhaiskās nokrāsas, kas gan sapludinātas ar mūsdienīgām harmonijām spēj iegūt īpaši unikālu skanējumu. Tieši šī specifiskā sintēze, tik pat kā starp pagātni un nākotni, ir tas, kas uzrunā klausoties marimbas mūzikas skaņās.

 

Ungurmuižas īpašā gaisotne ar savu seno un bagāto kultūras vēsturi ir iedvesmojoša vieta, lai baudītu izcilu klasiskās mūzikas koncertu. Ungurmuiža atrodas 15 km attālumā no Cēsīm, 80 km no Rīgas.

 

Koncerta programmā : W. A. Mozart, K. Abe, E. Sejourne, D. Maslanka G. Freiberga , J.Williams , Y.Tiersen, E.Sammut, Yiruma, N. Rosauro.

Biļetes ir pieejamas Biļešu paradīzes kasēs. Biļešu cena- 15 EUR

Koncertu organizē biedrība „Mākslas pieskāriens”

Informāciju sagatavoja: biedrība „Mākslas pieskāriens”

Komentārs par rakstu: Ungurmuižā marimbas koncerts „Pavasara balādes”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!