Ceturtdiena, 18. Aprīlis, 2024
Laura, Jadviga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Piedzīvojumiem pilns ceļojums 5047 metru augstumā – „VeloKazbek”

24.02.2016

25.februārī plkst. 18.30 Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10) notiks šī gada otrais ceļotāju stāstu un bilžu vakars par ekspedīciju „Velokazbek” 5047 m augstumā, kurā velo ceļotājs Krišjānis Jansons Ratiniks un viņa ceļabiedri dalīsies stāstos un emocijās par ekspedīcijas laikā piedzīvoto un pārdzīvoto. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Tūrisma un aktīvās atpūtas preču veikalu „Gandrs”.

2015.gadā veiktajā ekspedīcijā „VeloKazbek” tās dalībnieki ar velosipēdiem nokļuva 5047 m augstumā un iepazina Kaukāza kalnu virsotni Kazbeku. Krišjānis Jansons Ratiniks stāsta: “Domubiedru grupā bija radusies ideja par velo braukšanas un alpīnisma apvienošanu, kas gan pamatā nav nekas jauns, jo pasaulē jau pieredzēts, taču mēs par to neko nezinājām un nesapratām, pareizāk gan – esam pieredzējuši riteņbraucēji, taču neviens no mums nekad nebija bijis augstu kalnos, kā arī alpīnisma iemaņas mums bija svešas. Gatavojāmies, mācījāmies, meklējām risinājumus, kā praktiskāk un drošāk nogādāt velosipēdus Gruzijas populārākajā kalnu virsotnē vairāk nekā 5 tūkstošu metru augstumā.”

 

Ekspedīcijas dalībnieki pasākuma laikā demonstrēs pašu veidoto dokumentālo filmu par ekspedīciju „VeloKazbek”, kā arī dalīsies pieredzē par gatavošanās procesu.

Nākamais ceļotāju stāstu un bilžu vakars notiks 31.martā pulksten 18.30, kad emociju, aktivitāšu un piedzīvojumu bagātu stāstu par nokļūšanu līdz Serbijas robežai ar mugursomu plecos stāstīs ceļotāja Santa Paegle.

 

Dalība ceļotāju stāstu vakaros ir bez maksas. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties savlaicīgi, rakstot e-pastu tic@valmiera.lv, ierodoties Valmieras Tūrisma informācijas centrā vai zvanot pa tālruni 64207177.

 

www.visit.valmiera.lv

Komentārs par rakstu: Piedzīvojumiem pilns ceļojums 5047 metru augstumā – „VeloKazbek”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!