Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pasākumu ciklā Dabas akadēmija jau otrais vakars – Tauriņu dejas

22.02.2016

Jaunā cikla “Dabas akadēmija” otrais pasākums veltīts tematiskajai “Dabas krāsu” līnijai - iespējai dziļāk ielūkoties dabā un mūzikā, saskatīt vissmalkākās detaļas, kas parādās dabas un mūzikas pasaulēs. Tiksimies ar Latvijas vadošo tauriņu pētnieku, vairāku jaunu sugu atklājēju Nikolaju Savenkovu. Viņš dalīsies ar iespaidiem un atklājumiem, kas piedzīvoti vasaras ekspedīcijas. Ciemos pie Dabas muzeja šoreiz Uldis Cīrulis (Dj Monsta) - viens no pieredzes bagātākajiem Latvijas dīdžejiem, elektronikas un scratch meistariem, kuram ceļojumos vienmēr līdzi ceļo diktofons. Pasākumu vadīs muzejpedagoģe Diāna Meiere.

Koncertsaruna Tauriņu dejas notiks Latvijas Dabas muzeja Entomoloģijas ekspozīcijā ceturtdien, 25. februārī, plkst. 18.30. Pasākumā mūs sagaida arī īpašs pārsteigums no Latvijas modes zīmola "One wolf".

Šajā sezonā Latvijas Dabas muzejā ir uzsākts jauns pasākumu cikls Dabas akadēmija – starpdisciplinārs projekts, kurā būs iespēja izzināt dabas procesus, diskutēt par aktuālām dabaszinātņu tēmām un baudīt skaistu mūziku profesionālā izpildījumā. Dabas muzeja apmeklētāji muzeja ekspozīcijās iepazīst Latvijas dabas bagātības, kuras kalpojušas kā iedvesmas avots dažādās kultūras norisēs Latvijā un ārpus tās. Šis cikls ir tikai neliels apliecinājums tam, ka dabas simfonijā mēs esam vienoti.

 

Pēdējais šīs sezonas Dabas akadēmijas vakars Cilvēkam pa pēdām notiks 2016. gada 28. aprīlī plkst. 18:30 muzeja izstāžu zālē.

 

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

 

Informāciju sagatavoja:

Jolanta Bimbere

Latvijas Dabas muzeja

Komunikācijas nodaļa

 

Komentārs par rakstu: Pasākumu ciklā Dabas akadēmija jau otrais vakars – Tauriņu dejas

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!