Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tūrisma vakars “Ar rollerslēpēm ceļojumā pāri Ziemeļamerikai”

19.02.2016

25.februārī, pl.18:00, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī notiks ikmēneša tematiskais tūrisma vakars. Vakara viesis Raimonds Dombrovskis dalīsies iespaidos par savu īpašo un piedzīvojumiem bagāto ceļojumu apkārt Ziemeļamerikai ar rollerslēpēm.

Raimonds Dombrovskis, dzimis Rīgā un 1979.gadā ar ģimeni emigrējis uz ASV, plašāk pazīstams kā profesionāls biatlonists – bijis 7 kārtējs ASV čempions un 1988.gadā ticis iekļauts ASV olimpiskajā izlasē. Diemžēl Raimondam neizdevās piedalīties Kalgari Ziemas Olimpiskajās spēlēs veselības problēmu dēļ. Tas bija pagrieziena punkts viņa karjerā, kas arī kļuva par īsto brīdi piepildīt savus sapņus ārpus profesionālā sporta. Raimondu vienmēr ir aizrāvuši piedzīvojumi, tāpēc viņš nolēma doties ceļojumā ar rollerslēpēm – viņa mērķis bija nobraukt 6759 km no Kanādas līdz pat Meksikai 90 dienās. Neviens pirms viņa neko tādu nebija paveicis un neviens šo ceļa posmu šādā veidā nav veicis joprojām.

 

Sava neparastā ceļojuma laikā Raimonds izzināja sevi kā cilvēku, iepazina unikālo Ziemeļamerikas dabu, kā arī satika daudz vietējo iedzīvotāju un ceļotāju. Savstarpējās sarunās atklājas Latvijas nozīme Raimonda dzīvē. Viņš bija pārliecināts par Latvijas spēju kļūt neatkarīgai. Savas pārliecības vadīts, Raimonds izmantoja katru iespēju, lai stāstītu par Latviju un latviešiem.

 

Tūrisma vakarā Raimonds pastāstīs par savu ceļojumu, par spilgtajiem iespaidiem, kas gūti tā laikā, kā arī dalīsies ar unikāliem foto un video kadriem, kas uzņemti ceļojuma laikā.

 

Tematiskais tūrisma vakars “Ar rollerslēpēm ceļojumā pāri Ziemeļamerikai” notiks 25.februārī, pl.18:00, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī. Dalības maksa – 1,50 EUR, pirmskolas vecuma bērniem- bezmaksas. Pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Tūrisma vakars “Ar rollerslēpēm ceļojumā pāri Ziemeļamerikai”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!