Sestdiena, 2. Marts, 2024
Luīze, Laila, Lavīze
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

„Pannas Teātris” mācīs madoniešus, kā pareizi nodot kukuli

18.02.2016

10. martā plkst. 19:00 „Pannas Teātris” Madonas skatītājiem piedāvās izrādi - muzikālu dzīves spēli un romantisku komēdiju divās daļās „Kukulis”. Kur un kā pareizi nodot kukuli, izrādē skatītājiem atklās tādi iemīļoti aktieri kā Ģirts Ķesteris, Maija Doveika, Aldis Siliņš, Zane Daudziņa un Juris Lisners. 

„Pannas Teātra” izrāde "Kukulis" ir  muzikāla komēdija jeb dzīves spēle divās daļās, kas ar ironiju un zināmu daļu sarkasma analizē līdzšinējo kukuļdevēju domu gājienu, atšķirību starp pateicību un kukuļdošanu, un vienlaikus atklāj veidus, kā īsti kukulis dodams.

Kur? Klasiskais variants - nodot kukuli koferī vīriešu tualetē. Vēl labāks - iecept pateicību maizes klaipā. Abos gadījumos ir jābūt ārkārtīgi uzmanīgam.

Kā? Kukuļa nodošanas procesā jāraugās, lai līdzzinātāju būtu pēc iespējas mazāk, tādēļ telefonsarunas jāšifrē - “Lielajam gailim ir problēmas ar dējējvistām? - Nē, nē, olas ir pilnā skaitā, grozs jau ir mūsu fermas robežās, tikai sanākusi neliela aizķeršanās ar cāli, kam tas groziņš bija uzticēts...”

Pirms pāris gadiem „Pannas Teātris” par veiksmīgu sadarbību Zanei Daudziņai uzdāvināja elektrisko maizes krāsniņu, un kopš tā laika aktrise bieži savu ģimeni lutina ar pašas ceptu maizi. „Esam iecienījuši maizi ar dažādām sēkliņām. Tad nu cepu apmēram kilogramu lielu kukuli, ar kuru mēdzu padalīties, arī ejot uz „UgunsGrēka” filmēšanu,” atklāj Zane.

Runājot par pārnestās nozīmes „kukuļiem”, Ģirts Ķesteris, kurš izrādē atveido dakteri, atzīst: „Esmu devis pateicības ārstiem, un tas ir tikai normāli. Mēs pateicībā dodam to, ko varam dot – un manā gadījumā tā var būt iespēja atnākt uz Dailes teātra izrādēm”.

Pateicība vai kukulis? Mīlestība vai nauda? Katrs kukuļdevējs neizbēgami atgādina mīlnieku, kurš romantisku jūtu vadīts, sarkst un mulst, tādēļ izrādes jautrā pamata stīga ir izsmiet un atmaskot muļķīgās kukuļdošanas shēmas un ļauties mīlestības uzplūdam situācijās, kuras patiešām ir romantiskas,- labāk dod buču, nedod kukuli!

 

Kukuļa „receptes” autori:

Scenāristes seriāla „UgunsGrēks” autores Gunta Kalniņa un Inta Bernova, režisors Juris Rijnieks, bet lomās – publikas iemīļotie aktieri: dakteris Ģirts Ķesteris, maizniece Maija Doveika, žurnāliste Zane Daudziņa, uzņēmējs Aldis Siliņš un kukuļu ņēmējs Juris Lisners.

 

Nāc, „nogaršo” „Kukuli”!

Izrāde būs skatāma Madonas kultūras namā 10. martā plkst. 19:00.

Biļetes pret „kukuli” var apmainīt Biļešu Paradīzes kasēs vai Madonas kultūras namā.

Par Izrāžu apvienību “Panna”:

 Tūkstošiem skatītāju visā Latvijā  jau iepazinuši “Pannas” izrādes “Gribu Bērnu!”, “Tētis”, “Tāda es esmu', “ Puse no sirds”, “Līgavainis”, kas  likušas skatītājiem izjust prieku un jautrību  gandrīz visos kultūras centros Latvijā, kā arī priecējušas tautiešus, viesojoties Īrijā un Zviedrijā un tālajā Austrālijā.

Komentārs par rakstu: „Pannas Teātris” mācīs madoniešus, kā pareizi nodot kukuli

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!