Ceturtdiena, 13. Jūnijs, 2024
Uva, Ainārs, Zigfrīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Brīvdabas muzejs iešūpos pavasari Balttour 2016

04.02.2016

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū „Balttour 2016”, kas no 5. līdz 7. februārim notiks Ķīpsalā, Rīgā. Šogad būs sarūpēti gan gardi pārsteigumi, gan aizraujošas produkcijas un pakalpojumu prezentācijas, kā arī dažādi informatīvie materiāli par gaidāmo gadu Brīvdabas muzejā!

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja atminēt uzdotās mīklas un balvā saņemt Priedes kroga viru. Tematiskās halles "Apceļo Latviju!" Brīvdabas muzeja stendā "Iešūpo pavasari" būs iespēja iepazīties ar mini-izstādi “Rotaļlietas šūpolēs”, kārtīgi izšūpoties Lieldienu šūpolēs, būs iespēja satikt Lieldienu zaķi; stendā būs pamodusies visa laba radībiņa – vardes, eži, bišu ģimenes un citas mīļlietas.

 

Stendā darbosies dažādu arodu pārstāvji – ar īstu ratiņu vērps vērpēja Ieva Brokāne, pinējs Juris Milčš iepazīstinās, kā pats savām rokām no dabas materiāliem var uzpīt sauli, savukārt tradicionālos ornamentus cimdos un zeķēs ieadīs rokdarbniece Silvija Jansone. Turpat varēs sastapt izcilās bērnu rotaļlietu šuvējas un adītājas Daigu Visocku, Agnetu Auzenieci un Lieni Visocku. Pavasarīgo mini-izstādi rotās Sarmas un Sintijas Grodsku darinātās peles un zaķēni, kā arī Melitas Klubures adītās rotaļlietu ģimenes.

 

Stendā darbosies arī radošā darbnīca “Četras olas” jeb olu rotāšana atbilstoši četriem gadalaikiem. Turpat būs iespējams saņemt informāciju par muzeja pasākumiem un piedāvājumu individuāliem apmeklētājiem, ģimenēm ar bērniem, grupām un tūrisma uzņēmumiem.

„Balttour” – plašākā tūrisma izstāde Baltijā, kas ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu. Vērienīgākais nozares pasākums ar apjomīgāko jaunās sezonas tūrisma produktu pārdošanu ceļotājiem, tradicionāli labāko profesionālo atdevi un īpašu kopējo atmosfēru, kur klātienē gūt iespaidus un iepazīt jaunākos tūrisma piedāvājumus Latvijā, Baltijā un visā pasaulē.
 

Informāciju sagatavoja:

Līga Miklaševiča

LEBM Izglītības un informācijas nodaļa

 

Komentārs par rakstu: Brīvdabas muzejs iešūpos pavasari Balttour 2016

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!