Sestdiena, 2. Marts, 2024
Luīze, Laila, Lavīze
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ziemas sezonas aktualitātes ceļotājiem Jelgavas pusē

29.01.2016

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs informatīvā materiālā apkopojis ziemas tūrisma sezonas aktualitātes Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā. Materiālā atrodamas idejas, kā aizraujoši pavadīt šo ziemu Jelgavā un apkārtnē ģimenēm ar bērniem, aktīvās atpūtas cienītājiem un gardēžiem.

Zemgales lielākā pilsēta Jelgava ir viesmīlīga pilsēta, kas grib un prot uzņemt viesus arī ziemā. Šis ir gadalaiks, kad daba atpūšas, tāpēc arī mums pašiem jārod laiks atpūsties, veltīt laiku sev un saviem tuviniekiem. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina apciemot Jelgavu un tās apkārtni, lai apskatītu šīs puses skaistākās vietas, nobaudītu neparastus našķus un sasildītos ar šokolādes piparmētru tēju. Jelgavā un tās apkārtnē gūsiet tieši to, kas vajadzīgs, lai smeltos pozitīvas emocijas un aizgaiņātu ziemas nogurumu.

 

Informatīvais materiāls „Tūrisma iespējas Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā. Ziema 2016” ir pieejams latviešu, angļu, krievu un lietuviešu valodās, un ir lejupielādējams mājas lapā www.visit.jelgava.lv.

 

Materiālā atrodama informācija par radošajām darbnīcām un tematiskām ekskursijām Jelgavas un apkārtnes ievērojamākajos apskates objektos – Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Jelgavas pilī, Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā, Ā.Alunāna muzejā, Zaļenieku muižā, Ziemassvētku kauju muzejā.

 

Materiālā apkopota arī informācija par izklaides un aktīvās atpūtas iespējām gan telpās, gan ārā. Arī Jelgavā iespējams kārtīgi izbaudīt ziemas priekus, traucoties no kalna ar ragaviņām, slidojot vai dodoties izbraucienā ar distanču slēpēm. Pēc kārtīgas izkustēšanās pa āru, sasildīties un iepazīt pirts mākslu aicina vietējie pirtnieki. Daudzveidīgu piedāvājumu ziemas sezonā sagatavojuši arī vietējie mājražotāji un uzņēmēji - materiālā apkopota informācija par vietām, kur iespējams nodegustēt vietējo mājražotāju gatavotos gardumus, kā arī atklāt to ražošanas noslēpumus.

 

Vairāk informācijas par šīm un vēl citas idejas ziemas pavadīšanai Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā uzziniet Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā – Akadēmijas ielā 1, tel. 63005447 vai mājas lapā www.visit.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

Komentārs par rakstu: Ziemas sezonas aktualitātes ceļotājiem Jelgavas pusē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!