Sestdiena, 2. Marts, 2024
Luīze, Laila, Lavīze
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tūrisma vakars “Sahāras vilinājumi”

26.01.2016

28.janvārī, pl.18:00, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī notiks ikmēneša tematiskais tūrisma vakars. Vakara viesis – gids un pasaules apceļotājs Andris Geidāns dalīsies iespaidos par piedzīvoto ceļojuma laikā pa Sahāras tuksnesi Āfrikā.

Tūrisma aģentūras „Impro” gids Andris Geidāns ir apceļojis gandrīz pusi pasaules un iepazinis dažādas valstis, tautas un kultūras. Andris jau reiz ir viesojies tūrisma vakarā Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, stāstot par krāšņo Brazīliju. Šoreiz tūrisma vakara viesi tiks aizvesti virtuālā stāstu ceļojumā uz Āfriku un lielāko smilšu tuksnesi pasaulē – Sahāru.

 

Vakara gaitā Andris pastāstīs par Alžīrijas R-Sahāru un Sahāras Lībijas tuksneša daļu. Tiks atklāts, kāds ir tuksnesis Ziemaļāfrikā, un kā sajūtas šajā tuksnesī atšķiras no sajūtām tuksnešos citviet pasaulē. Andris arī iepazīstinās ar ceļojumā sastaptajām Sahāras civilizācijām, kas burtiski dzīvo nekurienes vidū. Tiks sniegta arī praktiska informācija - kā šāda veida ceļojumam jāsagatavojas, kas jāņem līdzi un kas noteikti jāievēro dodoties šāda veida piedzīvojumos.

 

Andris Geidāns arī sagatavojis nelielus video, kurus skatoties tūrisma vakara apmeklētāji sajutīsies kā esot tur uz vietas – Sahārā… būs daudz smiltis, skaisti skati un video fonā šalkos tuksneša vējš.

 

Tematiskais tūrisma vakars “Sahāras vilinājumi” notiks 28.janvārī, pl.18:00, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī. Dalības maksa – 1,50 EUR, pirmskolas vecuma bērniem- bezmaksas. Pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Tūrisma vakars “Sahāras vilinājumi”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!