Pirmdiena, 4. Marts, 2024
Alise, Auce
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jolantas Gulbes Paškevičas Valentīndienas koncerts - O Amor a Portugal

18.01.2016

Viena no Latvijas izcilākajām dziedātājām – Jolanta Gulbe Paškeviča aicina apmeklētājus uz Valentīndienas koncertu Ungurmuižā. Programmā skanēs Fado – Portugāles tradicionālā mūzika, kas ietver sevī gan smeldzīgas, dramatiskas, gan arī gaišas, sadzīviskāka rakstura melodijas. Koncertā klausītājiem būs iespēja baudīt muzikālu ceļojumu līdz Portugālei džeza manierē.

Apzīmējums Fado - tulkojumā no portugāļu valodas nozīmē “liktenis”. Šī mūzika nāk no tautas, no pilsētām, no kvartāliem, no cilvēkiem ar savām emocijām, sāpēm un likteņstāstiem. Fado, tāpat kā blūzs, ir cēlies no vienkāršās tautas un kļuvis populārs visā pasaulē.

Koncertā piedalās:
Jolanta Gulbe Paškeviča - balss

Ivars Hermanis - ģitāra

Āris Ozols - ģitāra

Koncertu norises laiks un vieta: 14. februārī, plkst. 16.00 Ungurmuižā

Biļetes uz koncertu Ungurmuižā var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā: http://www.bilesuparadize.lv. Organizatori iesaka nekavēties ar biļešu iegādi, jo vietu skaits koncertā ir ierobežots.

 

Jolanta Gulbe Paškeviča ir latviešu dziedātāja, privātās džeza skolas dibinātāja un vokālā pedagoģe. Jolanta piedalījusies dažādos TV projektos, uzstājoties kopā ar pasaulē atzītiem džeza, un arī akadēmiskā mūzikas žanra mākliniekiem un komponistiem, realizējot projektus Baltijas valstīs, Eiropā, ASV, Krievijā u.c. Jolanta Gulbe Paškeviča ir sniegusi priekšnesumus ar bigbandiem, orķestriem, kā arī piedalījusies studijas ierakstos. Pagājušā gada notikums – Jolantas Gulbes Paškevičas solo albums – Fly Love ar koncertu ciklu Latvijā.

 

 Jolantas Gulbes Paškevičas iedvesma ir multikulturāla mākslas un mūzikas koncepcija, tostarp World, latin un mūsdienu džeza mūzikas influences.

 

Informāciju sagatavoja:

Indulis Dzenītis

 

Komentārs par rakstu: Jolantas Gulbes Paškevičas Valentīndienas koncerts - O Amor a Portugal

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!