Otrdiena, 5. Marts, 2024
Aurora, Austra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepāju reklamē starptautiskajās tūrisma izstādēs

14.01.2016

2016. gadā Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs turpinās plaši prezentēt Liepājas un Kurzemes tūrisma piedāvājumu ārvalstu tūrisma uzņēmējiem un potenciālajiem pilsētas un reģiona viesiem starptautiskās tūrisma izstādēs Eiropā.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar Kurzemes Tūrisma asociāciju un Tūrisma attīstības Valsts aģentūru šogad piedalās 7 izstādēs: VAKANTIEBEURS Nīderlandē no 12. līdz 17. janvārim, MATKA Somijā no 21. līdz 24. janvārim, ADVENTUR Lietuvā no 22. līdz 24. janvārim, F.RE.E Vācijā no 10. līdz 14. februārim, TOUREST Igaunijā no 12. līdz 14. februārim, REISEN HAMBURG Vācijā no 17. līdz 21. februārim un ITB Berlin Vācijā no 9. līdz 13. martam. Lai izstāžu apmeklētājiem būtu iespēja saņemt informāciju par Liepājas tūrisma piedāvājumiem savā valodā, ir izdots buklets “TOP vietas un lietas Liepājā un apkārtnē” holandiešu, somu, igauņu un vairākās citās valodās. Bukleta pamatuzdevums ir lasītājā raisīt sajūtu, ka Liepājas viesmīlība un daudzveidīgais atpūtas piedāvājums ir tieši tas, kas nepieciešams pilnvērtīgai brīvdienu pavadīšanai.

 

Liepājas un apkārtnes piedāvājums tiks popularizēts starptautiskajā izstādē galvaspilsētā Rīgā, izstādē BALTTOUR (no 5. līdz 7. februārim) un Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, izstādē ADVENTUR (no 22. līdz 24. janvārim). Šogad Viļņas un Rīgas izstādēs īpaši izcelsies Liepājas stends, kas veidots, iedvesmojoties no jaunākā Liepājas tūrisma objekta - koncertzāles “Lielais Dzintars”, izstādes apmeklētājiem dāvinot Liepājas sajūtu esenci – vēju, sauli, pludmali – un iepazīstinot ar daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu.

 

Daloties ar pirmajiem iespaidiem par darbu šī  gada pirmajā izstādē Nīderandē, Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja pārstāve Evita Valtere, norāda, ka izstādes apmeklētāju interesi izraisīja tādi tūrisma virzieni kā ceļojumi ar kempingauto un velosipēdiem, kā arī Kurzemes kultūras mantojuma iepazīšana. Šajā gadā nīderlandiešus īpaši interesē tūres uz lauku saimniecībām un motociklistu tūres par ko iepriekš nav bijusi īpaši izteikta interese. Vairāki VAKANTIEBEURS izstādes apmeklētāji jau ieplānojuši apmeklēt Baltiju un ierodas, lai precizētu informāciju par jau izplānotiem maršrutiem, saņemtu kartes un noskaidrotu informāciju par citām praktiskām lietām.

 

Galvenie akcenti visās tūrisma izstādēs tiks likti uz Liepājas dažādo piedāvājumu atpūtai jebkurā gadalaikā – kultūras pasākumi, konferenču iespējas, aktīvās atpūtas, kultūrvēsturiskā un gastronomiskā tūrisma piedāvājumi, kā arī atraktīvi piedāvājumi ģimenēm ar bērniem.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Linda Punga
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs

Komentārs par rakstu: Liepāju reklamē starptautiskajās tūrisma izstādēs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!