Sestdiena, 2. Marts, 2024
Luīze, Laila, Lavīze
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Brošūras “Dzīvais stikls” prezentācija Līvānos

04.01.2016

30. decembrī Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā norisinājās brošūras “Dzīvais stikls. Līvānu stiklinieku stāsti.” prezentācija.

Vēl mirklīti pirms vēlēt viens otram Laimīgu jauno gadu, Latgales mākslas un amatniecības centrs pie sevis pulcēja bijušos Līvānu stikla fabrikas darbiniekus uz brošūras “Dzīvais stikls. Līvānu stiklinieku stāsti” prezentāciju. Brošūrā ar saviem stāstiem dalījās 13 bijušie darbinieki, bet brošūras prezentācija pulcēja vairāk nekā trīsdesmit interesentus, kas bija gan bijušie stikla fabrikas darbinieki, pašvaldības iestāžu darbinieki un Līvānu novada domes vadība.

 

Pasākumu atklāja Latgales mākslas un amatniecības centra vadītāja un projekta iniciatore Ilze Griezāne, izklāstot brošūras tapšanu, no ieceres līdz tā realizācijai. Brošūras tapšanas gaitas pieredzē dalījās arī intervētāja, Līvānu novada domes sabiedrisko attiecību vadītāja Ginta Kraukle, savukārt brošūras lietderīgumu un projekta idejas ilgtspējīgumu uzsvēra Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods ar priekšsēdētāja vietnieci Aiju Usāni.

 

Jau informējām, ka brošūra ar Līvānu stiklinieku likteņstāstiem ir tapusi pateicoties VKKF Latgales kultūras programmas projektu konkursā Latgales mākslas un amatniecības centra iesniegtajam un apstiprinātajam projektam “Līvānu stiklotie stāsti”. Brošūras interesentiem pieejamas latviešu, krievu un angļu valodās.

 

Inita Paegle

LMAC kultūras tūrisma organizatore

Komentārs par rakstu: Brošūras “Dzīvais stikls” prezentācija Līvānos

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!