Ceturtdiena, 21. Septembris, 2023
Matīss, Modris, Mariss
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ceturtā Advente kopā ar Sv.Annas baznīcas mācītāju Kasparu Kovaļovu

15.12.2015

Šogad katra adventes svētdiena Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī tiek pavadīta sarunu vakaros, kad kopā ar īpašajiem vakara viesiem iespējams doties pārdomu pasaulē par dvēseliskām un cilvēciskām vērtībām un svētku būtību. Ceturtajā adventē, 20.decembrī Tornī norisināsies sarunu vakars “Laiks sirdī ielaist mieru un prieku”, kura īpašais viesis būs Jelgavas Sv.Annas evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Kaspars Kovaļovs. Sarunu vakara ietvaros ar priekšnesumu uzstāsies arī Jelgavas Sv.Annas evaņģēliski luteriskās draudzes koris.

Kaspars Kovaļovs ieguvis teoloģijas maģistra grādu Latvijas Universitātē un studējis arī Lutera akadēmijā. Kā Jelgavas Sv.Annas evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs zināms jau turpat četrus gadus. Sarunu vakarā Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī K.Kovaļovs pievērsīsies adventes laikam no kristīgā skatījuma. Mācītājs pastāstīs, kas ir advents un kāpēc tas tiek svinēts. Sarunu vakaru ietvaros arī tiks runāts par to kā iegūt mieru un prieku katrai dzīves dienai, kas ir īpaši būtisks jautājums šajā laikā, kad apkārt notiek tik daudz satraucošu notikumu. Tā kā Annas draudze ir zināma ar savu bagāto un daudzveidīgo mūzikas dzīvi, Kaspara Kovaļova stāstījumu papildinās muzikāls priekšnesums Jelgavas Sv.Annas evaņģēliski luteriskās draudzes kora izpildījumā.

 

Sarunu vakars kopā ar Kasparu Kovaļovu notiks 20.decembrī, pl.16:00, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī. Ieeja sarunu vakarā bez maksas.

 

Vairāk informācijas pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Ceturtā Advente kopā ar Sv.Annas baznīcas mācītāju Kasparu Kovaļovu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!