Pirmdiena, 4. Marts, 2024
Alise, Auce
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Trešā advente Tornī tiks sagaidīta kopā ar Jāni Streiču

08.12.2015

Šogad katra adventes svētdiena Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī tiek pavadīta sarunu vakaros, kad kopā ar īpašajiem vakara viesiem iespējams doties pārdomu pasaulē par dvēseliskām un cilvēciskām vērtībām un svētku būtību. Trešajā adventē, 13.decembrī Tornī norisināsies sarunu vakars “Advente ir laiks pacelt acis uz debesīm”, kura īpašais viesis būs latviešu kinorežisors Jānis Streičs.

Jānis Streičs ir latviešu kinorežisors, aktieris, rakstnieks, gleznotājs, publicists un sabiedrisks darbinieks. Trīs no Streiča režisētajām filmām ieguvušas Latvijas kinofestivāla “Lielais Kristaps” balvu kategorijā labākā filma - “Teātris” (1978), “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” (1981) un “Cilvēka bērns” (1991). Jānis Streičs ir arī daudzu starptautisko filmu festivālu laureāts: atzinība saņemta kinofestivālos Čeļabinskā, Kijevā, Maskavā, Bostonā, Čikāgā u.c.

Jānis Streičs vairākās filmās ir piedalījies arī kā aktieris: Oļģerta Dunkera filmās “Cāļus skaita rudenī” (1973) un “Vīrietis labākajos gados” (1977), kā arī divās paša režisētās filmās – “Teātris” (1978) un “Cilvēka bērns” (1991).

 

Jānis Streičs vienmēr aktīvi piedalījies savu filmu scenāriju tapšanā un pats rakstījis scenārijus septiņām savām filmām. J.Streiča rakstnieka talantu spilgti apliecina arī 2006. gadā iznākusī grāmata “Lāga dvēseļu straumē” un 2012. gadā iznākusī grāmata „1991_Tas garais cilvēkbērna gads”.

 

Sarunu vakars kopā ar Jāni Streiču notiks 13.decembrī, pl.16:00, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī. Ieeja sarunu vakarā bez maksas.

 

Aicinām apmeklēt sarunu vakaru arī 20.decembrī – sarunu vakars ar Jelgavas Sv.Annas baznīcas mācītāju Kasparu Kovaļovu.

Vairāk informācijas pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

Komentārs par rakstu: Trešā advente Tornī tiks sagaidīta kopā ar Jāni Streiču

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!