Sestdiena, 24. Februāris, 2024
Diāna, Dina, Dins
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Daugavpilī iemirdzējusies svētku rota

07.12.2015

Daugavpilī, Vienības laukumā, jau iedegta pilsētas galvenā svētku egle, krāšņi rotājumi gan pilsētas centrā, gan tās mikrorajonos rada patiesu svētku atmosfēru.

Sagaidot pirmo Adventi, pašā pilsētas centrā lielajā Adventes vainagā mirdz sveces.

 

Vienības laukumā, līdzās svētku eglei, darbojas slidotava, karuseļi un Rūķu namiņš, kurā līdz pat 7.janvārim būs iespēja tikties ar teiksmainiem pasaku tēliem un Salavecīti, piedalīties radošajās darbnīcās, kuras rīkos gan Daugavpils kultūras biedrību, gan zinātkāres centra “Zili brīnumi” darbinieki. Bez tam 14.dembrī darbu sāks arī svētku tirdziņš.

 

Savukārt Daugavpils mākslinieki izgatavojuši 15 atšķirīgas egles, kuru darināšanā izmantoti nelikvīdie materiāli, kurus piešķīris Francijas uzņēmums “Axon Cable”, kas darbojas Daugavpilī. Neparasto egļu veidošanā lietā likti metāla stieņi, dažādi krāsaini vadi un auklas. Neparastās skaistules kļuvušas par savdabīgu pilsētas rotu un izvietotas Rīgas ielā 30 metrus garā mirdzošā kaskādē. Šīs inovatīvās idejas autore ir māksliniece Līga Čible, kuru viņa veiksmīgi īstenoja sadarbībā ar saviem kolēģiem Mairitu un Ivo Folkmaņiem.

 

Zīmīgi, ka arī tradicionālais Ziemassvētku noformējuma konkurss šogad Daugavpilī norisinās ar devīzi „Esi dzejnieks, taisi no nekā”. 

 

Otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, plkst. 17:00, Vienības laukumā tiks rīkota Ziemassvētku gaismas akcija „Iedegsim pilsētas sirdi”, kuras laikā no degošām āra svecēm veidos sirdi.

 

Savukārt gadumijā, 1.janvārī plkst. 1:00, Vienības laukumā varēs vērot svētku salūtu.

 

Informāciju, balstoties uz www.daugavpils.lv un www.kultura.daugavpils.lv materiāliem, sagatavoja Daugavpils novada TIC.

Sīkāka informācija: www.visitdaugavpils.lv

Komentārs par rakstu: Daugavpilī iemirdzējusies svētku rota

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!